Що станеться з тілом, якщо завести звичку починати день зі склянки води?

Що станеться з тілом, якщо завести звичку починати день зі склянки води?

Починати день зі склянки води є однією з найбільш корисних для здоров’я звичок. Але приблизно кожна друга людина п’є недостатньо, констатують фахівці Німецького товариства харчування (DGE).

Експерти DGE підкреслюють, що звичка починати день зі склянки води сприяє багатьом позитивним процесам в тілі людини.

«Тіло не може функціонувати без достатньої кількості води. Проблема полягає в тому, що організм не може зберігати рідину постійно, тому ви повинні регулярно постачати її», – заявили вони.

За їх словами, є прийом, який дуже добре зарекомендував себе, він допомагає привчити себе вживати більше води, починаючи з ранку: поставити біля ліжка пляшку, склянку, – і пити відразу після пробудження. Завівши таку звичку, можна “витягти” з неї чимало плюсів для здоров’я.

Медики розповіли, що може статися з тілом, якщо починати день зі склянки води.

Метаболізм стане більш активним. Дослідження показали, що вживання достатньої кількості води може прискорити обмін речовин. Причина: після вживання холодної води організм доводить її до температури тіла, витрачає на це додаткову енергію, спалює більше калорій.

«Тим, хто хоче схуднути, особливо рекомендується починати день зі склянки води», – поділилися представники DGE.

Організм буде інтенсивніше очищатися від токсинів. Коли людина спить, її організм запускає відновлювальні процеси. Відбувається руйнування токсинів, і «відходи виробництва» повинні віддалятися, їх скупчення загрожує порушенням роботи різних органів. Вода, що випивається натщесерце, оптимально підходить для вимивання деградованих речовин.

Покращиться робота травлення. Проблеми шлунково-кишкового тракту, такі як біль в животі, печія, діарея, часто бувають викликані підвищеною кислотністю шлунку. Вживання вранці води натще, розбавляє кислоту, допомагає при даних проблемах.

Не будуть турбувати інфекції сечового міхура. Згідно з наявними даними, споживання води в кількості 1,5 літра знижує ймовірність розвитку інфекції сечового міхура майже на 50 відсотків. Люди, які страждають від частих загострень циститу, можуть ефективно боротися з рецидивами інфекції, споживаючи більше води, констатують лікарі.

Стануть здоровішими шкіра, волосся. Нестача води сприяє утворенню зморшок, прищів, робить шкіру несвіжою, в’ялою на вигляд, волосся – тьмяним, ламким. Склянка води вранці є хорошим способом позбавити зовнішність від цих ознак старіння.

Поділись


Новини партнерів