Вчені розповіли, завдяки чому людина може дожити до глибокої старості

Щоб прожити довге життя, не потрібно витрачати величезні гроші на своє здоров’я. Є й інші, дуже прості секрети довголіття.

В наш час життя набрала шаленого темпу. Багато людей тільки і мріють про те, щоб піти у відпустку і «перезарядитися». Всі розраховують на те, що зможуть повноцінно відпочити в старості, але уряди різних країн постійно підвищують пенсійний вік, розбиваючи тендітні надії на спокійну старість .

Багато серед нас скаржаться на постійну зайнятість і брак часу на те, щоб розслабитися. Дивно, але результати відразу декількох досліджень демонструють, що завантаженість є вельми корисною для здоров’я .

Вчені прийшли до висновку, що чим більше зайнята людина, тим довше він може прожити. А ось коли ми перестаємо працювати, то ризикуємо втратити сенс життя і, як наслідок, стати жертвами різних хвороб і навіть старечого недоумства.

Нещодавно вчені з США прийшли до висновку, що у людей підвищується якість сну, якщо вони знають, що на наступний ранок їм потрібно раніше прокинутися. Фахівці з Нордвестернского Університету кажуть, що люди, для яких сенс життя пов’язаний з виконанням різних завдань, не так сильно схильні до деменції.

Дослідники вивчали людей, середній вік яких становив 79 років. Однак вони говорять, що їх висновки можна екстраполювати на представників інших вікових категорій.

У 2016 році психологи з Університету Техасу, повідомили, що зайнятість приносить ряд переваг для мозку. Вони вивчили приблизно 300 осіб і з’ясували, що постійна зайнятість покращує когнітивні здібності мозку.

Зокрема, експерти відзначили, що зайнятість допомагає зберегти коротку і довгу пам’ять, зміцнює навички вирішення логічних завдань і так званий «кристалізований інтелект» (здатність застосовувати на практиці набуті протягом життя знання та досвід).

Джерело

Поділись


Новини партнерів