4 речі, які ні в якому разі не можна робити на порожній шлунок

Для того, щоб ваш організм остаточно прокинувся потрібно щонайменше поснідати. Для того, щоб не відчувати дискомфорт – не робіть цього на голодний шлунок.

Ранкова кава

Медики розповіли, чого не можна робити натщесерце - фото 190879

Вона стимулює вироблення кислоти в шлунку, яка може бути причиною печії, неприємних відчуттів і навіть спазмів. Також кава натщесерце може викликати дефіцит серотоніну – гормону, який відповідає за відчуття щастя та гарний настрій. Якщо ви ще не поснідали, але дуже хочете кави – додайте до неї вершки або молоко, щоб послабити негативний вплив.

Фреш

Медики розповіли, чого не можна робити натщесерце - фото 190880

Будь-який сік (особливо той, який ви щойно вичавили) має кислоти, які не вельми корисні для шлунка. Не рекомендується починати свій ранок тим, хто має гастрит або виразку шлунка. Щоб зменшити шкідливий вплив, розбавляйте сік з водою в пропорції: 1:1 або випийте склянку соку після сніданку.

Сон

Медики розповіли, чого не можна робити натщесерце - фото 190882

Лікарі впевнені, що лягати спати на порожній шлунок – шкідливо. Відчуття голоду заважає заснути. Тому старайтеся вечеряти за 2-3 години до сну. Якщо ж не вийшло – випийте склянку кефіру з печивом.

Жувати гумку

Медики розповіли, чого не можна робити натщесерце - фото 190883

Якщо часто жувати гумку, коли ви відчуваєте голод, можна з легкістю підхопити гастрит. Річ у тім, що соляна кислота, яка виробляється під час жування, руйнує слизову оболонку шлунка, якщо він порожній.

Якщо ви не хочете почувати себе кепсько з самого ранку або перед сном – не робіть цього.

Читайте також: 6 відмінних сніданків з яйцями, які допоможуть спалювати жир протягом дня

Джерело

Поділись


Новини партнерів