Фахівці пояснили, як правильно обрати мило

Все, що ми можемо зробити, щоб захиститись від COVID-19 – це мити руки та дотримуватись соціальної дистанції. Більшості людей доводиться купувати мило значно частіше, ніж вони звикли, а також звертати увагу на написи на етикетках, до яких раніше не придивлялися, пише Жіночий світ.

В той час як одні виробники обіцяють, що з їхнім продуктом шкіра стане м’якою та ніжною, інші вихваляються антибактеріальними властивостями.

Вважається, що антибактеріальне мило є більш ефективним у боротьбі з мікробами. Найпоширенішим антибактеріальним компонентом мила є триклозан, але деякі виробники додають спирт, хлорид бензалконію та інші антибактеріальні компоненти. Тому багато людей воліє обирати саме антибактеріальне мило.

В той же час за даними Управління з контролю за продуктами і ліками США (FDA), немає ніяких доказів, що антибактеріальне мило ефективніше, ніж звичайне. На сьогоднішній день не було проведено масштабних досліджень, які могли б довести переваги антибактеріального мила перед звичайним у боротьбі зі збудниками хвороб.

Крім ефективності антибактеріального мила, FDA хвилювало також, чи підходять активні компоненти, що входять до його складу, для щоденного використання протягом тривалого часу. Виробники не змогли надати доказів, що їхня продукція є безпечною і не шкодить здоров’ю. Деякі медики кажуть, що надто часте використання антибактеріального мила може призвести до того, що з часом мікроби стануть резистентними до його активних компонентів.

Але яке б мило ви не обрали, головне правило залишається незмінним – мийте руки з теплою водою не менше 20 секунд, ретельно мийте не тільки внутрішню сторону долонь, а і зовнішню, і шкіру між пальцями і простір під нігтями. Якщо вода та мило не доступні, скористайтесь дезінфікуючим розчином на основі спирту, в якому частка спирту буде не менша за 60%.

Поділись


Новини партнерів