Лікарі вважають ці серветки небезпечними

Фахівці впевнені, що їх можна використовувати тільки для побутових цілей, але не для дітей.

Американські лікарі заявили, що вологі серветки можуть бути небезпечні для здоров’я дітей. Вони вважають, що звичка використовувати серветки в дуже різних ситуаціях може бути небезпечна. Вчені відзначили, що вологі серветки зараз використовуються для очищення взуття, рук перед їжею і «вмивання дітей» – тобто, буквально для будь-яких потреб. Але це невірно.

Тим більше, що зараз є дуже великий вибір серветок, які випускають спеціально для дітей. До їх складу входять «м’які» речовини. Але, як застерігають фахівці, такі серветки не мають антибактеріальної дії. Тобто, використовувати їх для того, щоб, наприклад, протерти впала соску, не можна.

Вологі серветки можна використовувати в побутових цілях, наприклад, якщо малюк забруднився під час їжі. Але замінювати ними вмивання не можна, особливо, після прогулянки.

Якщо ж використовувати антибактеріальні серветки, то мінусів теж чимало. Перш за все, вони можуть викликати роздратування і алергічні реакції. Але це не найважливіше – антибактеріальні засоби можуть впливати на формування природного імунітету малюка.

Поділись


Новини партнерів