Шкідливі звички, з яких не варто починати свій ранок

Саме перші години після пробудження вирішують хід всього дня.

Лікарі констатують, що ранкові звички закладають основу решти дня, — серед них є шкідливі, яким багато людей вперто слідують. На думку фахівців, існує мінімум три звички, які роблять образ життя людини нездоровим.

Перевіряти телефон

Скоріше за все, ви теж спите поряд з телефоном. Лікарі відзначають, що перевірка телефону першим ділом після пробудження — дуже шкідлива ранкова звичка. Вона веде до того, що з початку дня людина відчуває більше стресу, напруження, хвилювання. На думку медиків, телефон повинен перебувати вночі в іншій кімнаті, щоб не було можливості схопитися за нього вранці.

Не перевіряйте електронні листи та текстові повідомлення, поки не закінчите зі сніданком або іншими ранковими заняттями — така рекомендація фахівців.

Пити каву першою справою

Вживати напій відразу після сну — ще одна дуже шкідлива ранкова звичка. Людський організм виробляє кортизол (гормон стресу) в період з 8 до 9 годин. Прийняття кофеїну в ранкові години може зробити його вміст надто високим, посиливши негативні ефекти. Надлишок стресового гормону провокує розвиток запалення, ушкоджує клітини, що веде до розвитку різних захворювань, включаючи серцево-судинні та ожиріння.

Наука прийшла до висновку, що найкращий час для пиття кави — з 10 ранку до полудня і між 2 і 5 годинами дня. Кращою і здоровою ранковою звичкою буде починати день зі склянки теплої води, вона прискорить обмін речовин, зміцнить організм — розповіли лікарі.

Не розтягуватися вранці

М’язи та суглоби вночі сплять разом з нами. Вони можуть напружуватися відразу, коли, прокинувшись, ми змушуємо їх активно працювати.

Ігнорувати розтяжку шкідливо. Користь для здоров’я від розтягування численна — це поліпшення постави, посилення кровотоку, зменшення болів і т. д. Звичка розтягуватися, вставши з ліжка вранці, дуже корисна для поліпшення самопочуття.

Джерело

Поділись


Новини партнерів