Менше цукру: 6 порад, які допоможуть їсти менше солодкого і не страждати

Не потрібно відмовлятися від солодкого повністю, але варто знизити кількість доданого цукру.

Щоб зберегти здоров’я серця, щоб знизити ризик діабету, щоб підтримувати здоровий метаболізм і високий рівень енергії, важливо контролювати споживання цукру. Не відмовлятися від нього зовсім, але і не зловживати. Але як злізти з «цукрової голки» і не зриватися? Спробуйте ці кілька маленьких хитрощів, які допоможуть їсти менше цукру і не страждати.

Їжте вівсянку

Вівсянка допомагає знизити рівень цукру в крові, наповнює нас клітковиною і допомагає довше залишатися ситим, але тільки за однієї умови: вона повинна бути приготовлена ​​з мінімально оброблених пластівців. Швидкорозчинні каші, мюслі і тим більше готові пластівці – все це тільки зашкодить нашому здоров’ю. Варіть кашу з цілісних зерен, додавайте в неї сухі або свіжі фрукти – і все буде в порядку.

Зробіть питну воду смачніше

Найголовніший ворог бажаючих відмовитися від зайвого цукру – солодкі напої. Якщо вам важко відразу перейти на питну воду, додайте до неї шматочки цитрусових, м’яту, огірки або ягоди – вийде чудовий освіжаючий напій, який не тільки вгамує спрагу, але і допоможе підтримати здоров’я.

Їжте фрукти

Глюкоза – необхідне паливо для нашого мозку, і якщо ми хочемо залишатися енергійними і продуктивними, ніяк не вийде повністю відмовитися від солодкого. Але замість цукерок чи тістечок краще їсти фрукти – сухі або свіжі. Фруктовий цукор набагато безпечніший і до того ж він знизить тягу до солодкого.

Відмовтеся від соусів

Готові соуси – майонез, кетчуп і заправки для салату – буквально перенасичені доданим цукром. Відмовтеся від них хоча б на деякий час – і самі відчуєте різницю.

Їжте натуральні йогурти

Йогурт, особливо грецький – відмінний продукт, з яким варто починати свій день. багато білка, молочні жири – все це допомагає нам швидко насичуватися і відчувати себе добре до самого обіду. Але солодкі йогурти небезпечні, а «натуральні» можуть здатися нудними. Що ж робити? Спробуйте додавати свіжі фрукти і ягоди – це і смачно, і корисно.

Переходьте на чорну каву

Чим більше цукру і молока в вашій каві, тим менше в ній користі і більше небезпеки для вашого здоров’я. Пийте натуральну каву, без цукру і солодких сиропів і пам’ятайте, що в одному стаканчику солодкого кавового напою калорій може бути стільки ж, скільки в великій порції.

Поділись


Новини партнерів