Фахівці назвали найнезвичайніші способи схуднення

Вчені з США назвали найнезвичайніші способи схуднення. За словами фахівців, існує ряд факторів, які впливають на роботу організму людини і спалювання зайвих жирових відкладень.

Дослідники з Університету Рутгерса розповіли, що найдієвішим методом схуднення є тривалий здоровий сон, який в ідеалі повинен складати приблизно 12 годин на добу. Під час відпочинку клітини травної системи знаходяться у відключеному стані, через що велика частина продуктів виходить з організму в напівпереробленому стані, не перевищуючи ліміт енергії, необхідної для функціонування організму. Крім того, людина яка виспалась менше хоче їсти, так як не відчуває втоми і нездужання.

Втрата ваги є одним з наслідків нездатності організму правильно перетравлювати ту чи іншу їжу. Зокрема мова йде про несумісних видів їжі. Дослідники відзначають, що запорукою швидкого схуднення є роздільне харчування. Періодично продукти слід змішувати, однак сортувати їх за кількістю білків і вуглеводів.

Також допомогти схуднути зможе розумова активність. Йдеться саме про мозковий штурм, при якому нейрони починають споживати велику кількість енергії. Дослідники впевнені, що розумова праця також вимагає поживних речовин.

Поділись


Новини партнерів