Вчені розповіли, скільки солодкого можна їсти в день

Американські фахівці розповіли, скільки цукру можна вживати в добу без шкоди для організму. Експерти також встановили, що для людини, яка веде активне життя, особливо, якщо він займається спортом, цукор просто необхідний, так як є джерелом глюкози, яка швидко перетворюється в енергію.

Вчені встановили, що для фізично активної людини допустима норма цукру – 80 грамів в день, причому, в цю кількість входить і цукор і кондитерські вироби на кшталт печива, цукерок, тістечок або шоколаду. Як вважають фахівці, повна відмова від цукру не надто корисна, так як це джерело глюкози, яка дуже важлива для м’язової тканини і нервової системи. Тому краще обмежити цукор і дозволяти собі тільки порцію в межах норми.

Вживання цукру в обмеженій кількості і за відсутності протипоказань необхідно для того, щоб зберігати бадьорість, витривалість і ясність розуму. Зокрема, відома здатність солодкого підвищувати настрій. Це відбувається частково якраз завдяки тому, що організм отримує потужний викид енергії з вуглеводів.

Але надлишок цукру шкодить організму, приводячи до розвитку безлічі патологій, наприклад, цукрового діабету, ожиріння і так далі.

Поділись


Новини партнерів