Цю ягоду визнали найкращою для очищення нирок і печінки

Фрукти – це величезна криниця всіляких корисних речовин. Вживаючи їх кожен день, ми омолоджуємо свій організм і стаємо енергійніше. Величезна користь фруктів полягає ще і в тому, що вони запобігають безліч захворювань і допомагають нам підтримувати хороший стан протягом багатьох років. Ось про один з таких фруктів ми зараз з вами поговоримо.

Це кавун – величезна ягода, доступна нам з середини літа і до кінця вересня.

Чим корисний кавун

– Найцінніше в кавуні – це його м’якоть. Вона містить такі вітаміни: В1, В2, С, РР, фолієву кислоту, каротин. Крім того в кавуні міститься клітковина, а також мікроелементи: калій, натрій, кальцій, фосфор, мідь і ін. Але одним з найцінніших елементів цього плоду є магній. Він виводить з організму надлишок холестерину, забезпечуючи тим самим еластичність кровоносних судин, запобігає утворенню каменів, нормалізує роботу кишечника, зберігає еластичність м’язів і попереджає остеопороз.

– Кавун – сильний сечогінний засіб. Його рекомендують вживати для усунення набряклості при серцево-судинних порушеннях. Сік і м’якоть кавуна приймають при циститах, нефритах і пієлонефритах. Він не дратує сечові шляхи і, на відміну від інших сечогінних, не вимиває калій з організму.

– Кавуновий сік відмінно «чистить» печінку, виводячи з неї токсини. Він постачає печінкову тканину цукрами, тому кавун ефективний при хронічному гепатиті, холециститі і дискінезії жовчних шляхів.

– Оскільки м’якоть кавуна має властивість поглинати токсини, то це сприяє поліпшенню мікрофлори кишечника.

– Кавун хороший при недокрів’ї, ревматизмі, атеросклерозі, подагрі, гіпертонії, артриті та ожирінні.

При всіх своїх незаперечних переваг, слід пам’ятати, що кавунами не слід захоплюватися людям з підвищеною кислотністю, а також із захворюваннями підшлункової залози. Обережно потрібно вживати кавуни людям з серцевими захворюваннями, діабетом і тим, у кого є камені в нирках.
Джерело

Поділись


Новини партнерів