Вчені вивчили здатність людини передчувати загрозу

Вчені з Нью-Йорка вивчили механізми, що допомагають людині передчувати наближення загрози. Психологи відзначили, що дана здатність через стрес або в різний період часу може давати збій, пише Жіночий Світ.

Наприклад, якщо людина довго перебуває під впливом підвищеної напруги організму, він буде помилково передчувати небезпеку, тобто «накручувати» себе на негатив. Нью-йоркські вчені довели це дослідженням, в якому добровольців розділили на 2 групи, запропонувавши їм прослухати тривожні сигнали, що супроводжувалися неприємними ударами струмом. Половині учасників експерименту відразу поставили ті ж звуки, але без електричного розряду, спостерігаючи за реакцією організму на очікування струму, з іншими випробуваними провели аналогічний тест, але через добу.

У другої групи добровольців не спостерігалися видимі реакції організму на сигнали, що свідчать про підвищене почуття очікування небезпеки. Таким чином, американські психологи науково довели: під впливом стресу людина схильна помилково передчувати загрозу, про що наочно демонструвала реакція шкіри на сигнали, які не супроводжуються розрядами струму.

Поділись


Новини партнерів