Ефективний засіб для запобігання серцевого нападу

Китайські лікарі почали використати цей засіб ще 9000 років тому. Ефективність доведена віками!

Глід знижує ризик серцевих нападів.

Глід поширився по Європі, Азії, Північній Америці і Середземномор’ю і сьогодні він росте по всьому світу.

Ми пропонуємо вам дізнатися все про його використання.

Засіб для серця

Глід містить активну речовину з антиоксидантним ефектом. У кольорах окрім ефірної олії є присутнім триметиламин.
Плоди містять ефірні олії, дубильні речовини, сапонін, глікозиди і фруктозу, а також значну кількість калію, натрію, кальцію і солей фосфорної кислоти.

Коли знаменитий гомеопат Вілмар Швабе включив у свою книгу настоянку плодів глоду, популярність цієї рослини значно зросла і стала предметом безлічі досліджень.

Підтверджено, що глід є цінним засобом для серця. Серед обнадійливих результатів важливо сказати, що глід знижує ризик найбільш поширеної хвороби – серцевого нападу.

Кожен, хто має проблеми з високим кров’яним тиском і хоче захистити себе від небезпек, пов’язаних з високим рівнем холестерину і гартуванням кровоносних судин, і усі, хто страждає від проблем з серцем, можуть вилікувати їх глодом.

Ця рослина широко використовується для підтримки здорової кровоносної системи, з підвищеним кров’яним тиском, ослабленим серцевим м’язом і серцевими аритміями.

Він був визнаний, як безпечне і ефективне лікування на ранніх стадіях серцевих захворювань і як ефективна терапія для пізніх стадій захворювання.

Глід рекомендується вживати після переживання серцевого нападу, тому що він збільшує кровотік в коронарних судинах.
Він покращує активність і впливає на краще живлення клітин в серцевому м’язі. Як правило, усі люди старше 45-50 років, іноді повинні приймати настоянки, чаї, відвари глоду.

– Глід – одна з рослин з найсильнішим заспокійливим ефектом.
– Допомагає від втоми, нестачі енергії, поганого сну, ускладненого дихання, запаморочення, важкого стукаючого серця, занепокоєння, нервозності і шуму у вухах.

– Може використовуватися для схуднення, оскільки він сприяє видаленню надмірної води з організму.
– Це робить його корисним від целюліту, набряків і захворювань суглобів.
– Глід зміцнює сполучну тканину і через протизапальний ефект рекомендується для проблем з травленням. Захищає від дії вільних радикалів, а також запобігає розвитку судинних захворювань, таких як атеросклероз.

Багато досліджень показали, що глід безпечний і добре переноситься.
Не рекомендується для вагітних жінок і годуючих матерів.

Глід
Візьміть 20 гр подрібненого листя і квітів і залийте 200 мл 70% спирту. Регулярно перемішуйте. Через три тижні процідіть настоянку.

Читайте також: Чотири види болю, які сигналізують про серйозні захворювання

Пейте по 20 крапель настоянки в день. Ці краплі діють профілактично і в якості підтримувальної терапії при захворюваннях кровоносної і нервової системи.

Джерело

Поділись


Новини партнерів