Медики назвали кращу зарядку для хворих колін

Хворі коліна не дають людині жити активно і повноцінно. Однак ситуацію можна змінити, якщо приділяти для спеціальної лікувальної зарядки близько 15 хвилин в день.

Перед початком зарядки необхідно зробити розминку. Встаємо прямо, робимо повороти головою в сторони, потім вгору-вниз. Витягуємо руки перед собою, робимо кругові рухи в кистьових, ліктьових і плечових суглобах. Можна зробити декілька нахилів, присідань, випадів вперед. Словом, змусьте кров циркулювати.

Вправа 1

Переносимо вагу на праву ногу і акуратно описуємо кола в стегновому, колінному і гомілковостопному суглобах лівою ногою. Повторюємо вправу на суглобах другої ноги.

Вправа 2

Початкове положення: ноги на ширині плечей, руки опущені уздовж тіла, спина пряма. З видихом повільно нахиляємось вниз, намагаємося охопити гомілки руками. Зупиняємося в цьому положенні на одну хвилину. Повторюємо вправу спочатку чотири рази, з часом збільшуючи до 10-15 разів.

Вправа 3

Сідаємо на підлогу, прямі ноги витягаємо перед собою, руки піднімаємо вгору. З видихом опускаємося до ніг, спина пряма, фіксуємо позу на дві хвилини. Дихаємо животом. На вдиху повертаємося в початкове положення

Особливості харчування при лікуванні колінних суглобів

Відмовляємося від солі;
П’ємо рослинні чаї з сечогінним ефектом;
Приймаємо ванни з ефірними маслами (відмінно підійдуть масла евкаліпта, календули, звіробою звичайного);
Пробуємо лікувальне голодування.
Джерело

Поділись


Новини партнерів