Лікарі розповіли, як зберегти здоров’я спини

Лікар Віталій Калінін розповів про прості, але дуже дієві методи, які дозволять зберегти здоров’я хребта. Головне правило, переконаний фахівець, – потрібно більше рухатися.

Експерт радить постійно стежити за поставою і намагатися тримати спину прямо. При цьому кожні 45 хвилин необхідно вставати і рухатися протягом 5 хвилин. Це дозволить розвантажити хребет.

Крім цього потрібно займатися спортом. Фізичне навантаження допоможе створити досить сильний м’язовий корсет. При цьому займатися доктор рекомендує під керівництвом тренера, який простежить, щоб його підопічний не перестарався.

У вихідні та після роботи потрібно обов’язково гуляти на свіжому повітрі. За словами лікаря, навіть всі ці нехитрі, але дієві правила, не зможуть виключити ризик розвитку остеохондрозу. Це плата людства за прямоходіння, тому тут дуже важливо лікуватися правильно.

Лікар зазначає, що знімати больові відчуття таблетками і уколами – шлях в нікуди. Ставку слід робити на масаж, якщо немає протипоказань, а також фізіолікування і мануальну терапію. Ще одним дієвим методом є магнітотерапія. Застосовувати даний спосіб лікування можна при остеохондрозі всіх відділів хребта. Працює метод за рахунок створення електромагнітного поля ультрависокої і високої частоти. Імпульси збуджують нерви і стимулюють скелетні м’язи. Як результат, продукти розпаду виводяться потоком крові з клітин організму, зменшується набряк, активізується процес регенерації змінених тканин і відновлюється їх функціонал. Природно, що користуватися даним методом, як і іншими, можна тільки під контролем лікаря.

Джерело

Поділись


Новини партнерів