Медики назвали 5 перших ознак появи каменів у нирках

Сечокам’яна хвороба – серйозне хронічне захворювання, яке загрожує рецидивом і нестерпними болями. Справитися з проблемою легше, якщо вчасно розпізнати патологію. Медики назвали 5 перших ознак, що вказують на появу в нирках каменів.

Як пояснив доктор Девід Паттерсон з клініки Mayo Clinic, каменями в нирках вважаються тверді відкладення, що утворюються в сечовивідній системі з мінералів і солей. Якийсь період часу захворювання проходить безсимптомно, а перші ознаки з’являються вже коли камені потрапляють в сечовід. Рух супроводжується болями, які можуть накочувати хвилями, віддавати в нижню частину живота, спину і плечі. Позиви до сечовипускання стають частішими, при цьому сама сеча може мати неприємний запах, а також коричневий або рожевий колір. Крім цього на захворювання вказують такі симптоми як нудота, блювота і озноб. Якщо до цих проявів додається біль, який не зникає при зміні положення тіла, слід негайно звернутися до лікаря.

Доктор зазначив, що ризик утворення каменів в нирках зростає, якщо в раціоні людини багато білка, солі і цукру. Також на розвиток сечокам’яної хвороби впливають генетика, зайва вага і зневоднення.

Джерело

Поділись


Новини партнерів