Які домашні речі змушують вас відчувати втому

Постійний безлад вдома тримає мозок у напрузі, а це, у свою чергу, викликає перманентний стрес (навіть такий малопомітний) і призводить до нервового виснаження і почуття вічної втоми. Прибирання має бути звичкою. Спробуй раз і зрозумієш, як це розслабляє.

Голубі стіни вдома, згідно з результатами американського дослідження, здатні сповільнювати серцевий ритм і знижувати серцевий тиск. Отже, блакитний фон змушує тебе відчувати сонливість. Навіть, якщо ти це не усвідомлюєш.

Телевізор, а, точніше, звичка засинати під його акомпанемент через діапазон видимого випромінювання пригнічує вироблення мелатоніну, гормону-регулятора добових ритмів, що відповідає за здорову втому і сон. В результаті сам сон стає обривчастим і неглибоким, і кожен ранок починатиметься зі втоми.

Завжди опущені жалюзі і щільні штори допомагатимуть організму лише вночі, а от вдень потрібно постійно тримати вікна відкритими – це не змушуватиме організм відчувати себе втомленим увесь час.

І, звісно, прохолодна температура в будинку змушує тебе відчувати сонливість. А тому старайся охолоджувати виключно спальню і не тільки незадовго до сну.

Джерело

Поділись


Новини партнерів