Улюблений лікар голлівудських зірок розповів про п’ять правил природного омолодження

Сара Джессіка-Паркер, Рене Зеллвегер і інші голлівудські знаменитості є прихильниками дієти Хемптона, яку розробив лікар Фред Пескаторе.

Доктор Пескаторе наполягає, що з наближенням середнього віку немає ніякої потреби лягати під ніж пластичного хірурга – досить почати дотримуватися простих правил здорового способу життя, які допоможуть зупинити ознаки старіння.

соснова кора

Одним з найефективніших засобів у боротьбі за вічну молодість доктор Пескаторе називає Pycnogenol – форму екстракту соснової кори.

Ця речовина збільшує мікроциркуляцію в шкірі, після чого вона світиться здоров’ям. Поліпшується загальний вигляд. Зменшується кількість зморшок. Тому що при вживанні екстракту соснової кори йде посилене вироблення колагену і еластину.

Завдяки антиоксидантним і протизапальним властивостям соснова кора допомагає уповільнювати ознаки старіння внутрішніх органів.

Крім екстракту соснової кори, доктор Пескаторе радить щодня приймати CoQ10, риб’ячий жир, мультивітаміни, пробіотики, вітамін D і куркумін.

сіль

Багато людей страждають через хронічний стан, який називають втомою наднирників. Воно призводить до зневоднення, а зневоднення – одна з причин старіння організму зсередини. Цей стан викликається стресом і призводить до того, що зневоднення неможливо виправити простим вживанням води.

Через надмірне навантаження наднирники не можуть виділяти достатню кількість певних гормонів, які відповідають за водно-натрієвий баланс. Щоб вирішити проблему, доктор Пескаторе радить вживати близько 3 г. солі в день.

цукор

Що стосується обмежень, то тут доктор Пескаторе дає просту пораду:

 не їсти цукру або чого-небудь, що підвищує рівень цукру в крові, на кшталт швидких вуглеводів макаронних виробів з пшениці першого ґатунку, хліба.Споживання цукру призводить до окислювального стресу – основну причину нашого внутрішнього старіння. Щоб зруйнувати стіни артеріальних клітин, досить однієї ложки цукру в день.

яйця

Доктор Пескаторе рекомендує дієту з високим вмістом жирної риби, свіжих овочів і зелені. Потрібно вживати горіхи. Стежити за правильним балансом амінокислот – крім риби, налягати на яйця. Жінці середньої комплекції потрібно з’їдати по 2 яйця 3 рази в день.

Фізична активність і сон

Не варто побиватися в спортзалі. Краще виконувати легкі вправи з власною вагою – бажано на свіжому повітрі і не більше 45 хвилин в день.

А для повноцінного відпочинку потрібно спати приблизно 8 годин, лягаючи і прокидаючись в один і той же час. Мінімум за 2 години до сну потрібно відмовитися від всіх гаджетів з екранами, що перешкоджає виробленню мелатоніну.

Джерело

 

Поділись


Новини партнерів