Дивовижний овоч, який допоможе схуднути

Експерти розповіли про корисні властивості брюсельської капусти. Саме вона дозволить досить швидко прибрати зайві кілограми.

При цьому вона не просто хороший помічник у процесі схуднення, але і хороше джерело різноманітних вітамінів і корисних речовин.

Зокрема, до складу цього овоча входять такі елементи, як: залізо, йод, калій, кальцій, кобальт, магній, марганець, мідь, молібден, натрій, фосфор, фтор, цинк. Ця капуста дуже багата вітамінами груп А, В, Е, К. Причому, вона, на відміну від інших овочів, ще й містить білок, без якого неможливий повноцінний розвиток м’язів. Крім того, при вживанні такої капусти нормалізується і робота травної системи.

Брюсельська капуста ще й має вкрай мало калорій, які становлять всього лише 50 ккал на сто грам. До того ж в ній в більшій кількості, ніж в інших овочах, міститься вітамін С, який допомагає спалювати більше жиру при фізичній активності.

Свою цінність стосовно процесу схуднення ця овочева культура забезпечує завдяки клітковині. Саме вона дозволяє досить швидко насичуватися і при цьому не переїдати.
Такий висновок зробили фахівці на основі проведених дослідів, в яких брало участь понад тисячу осіб. Всі, хто вживав брюсельську капусту, значно скоротили обсяг талії, тоді як група, що виключила її зі свого раціону, ефекту схуднення не добилася.

В цілому, медики рекомендують, що овочі обов’язково повинні входити в постійний раціон харчування. І це не обов’язково повинна бути саме брюсельська капуста.

Джерело

Поділись


Новини партнерів