Як секс впливає на м’язи, зайву вагу і здоров’я: Наукові факти

Ні для кого не секрет, що інтимна близькість здатна не тільки приносити задоволення, але і допомагає зміцнити здоров’я. Але чи всі ми знаємо про вплив сексу на наш організм?

Вчені виявили, що чоловіки і жінки відрізняються деякими дивними факторами, наприклад, генами. Для дослідження були розглянуті гени в 53 тканинах тіла: в серці, шкірі, м’язах, жирах і репродуктивних органах у 550 осіб.

пара в ліжку

Наприклад, деякі гени, пов’язані з ростом волосся на тілі, були значно виражені в клітинах шкіри чоловіків, ніж у жінок. Крім того, гени для нарощування м’язів були виражені більш високо в чоловічих м’язових клітинах в порівнянні з жіночими, тоді як гени для зберігання жиру були більш виражені в жирових клітинах жінок в порівнянні з чоловічими.

Також вчені виявили зв’язок між сексом і деякими генами. Так, спадкові речовини впливають на те, коли люди почнуть займатися сексом. Більш того, дослідники стверджують, думка про те, що людина сама вирішує, коли йому створювати сім’ю, помилкове. Насправді все залежить від спадкової схильності чоловіків і жінок. Проаналізувавши свою генетичну складову, кожен бажаючий може дізнатися, коли у нього почнеться статеве життя.

секс

Вплив сексу на м’язи

Що стосується чоловіків, у них все просто – чим вище бажання інтимної близькості, тим вище показник тестостерону. Чим вище рівень тестостерону, тим швидше зростатиме м’язова маса.

Вчені доводять, що у жінок після сексу сила м’язів моментально збільшується. Це пов’язано з викидом в кров адреналіну. Чим більше ви займаєтеся любов’ю, тим міцніше стають твої м’язи!

кохання

Секс і зайва вага

Вчені з’ясували, що під час оргазму, який триває в середньому до 20 секунд, людина втрачає 2 кілокалорії. Від початку статевого акту до отримання оргазму ми втрачаємо в середньому 114 кілокалорій, якщо обидва партнери готові до сексу, і близько 275 кілокалорій, якщо один з партнерів не розігрівся. Але найчастіше при регулярному статевому акті втрата калорій невисока – від 20 до 100 кілокалорій.

Відповідно, секс не допомагає тобі худнути.

секс

Секс і здоров’я

Про вплив сексу на здоров’я жінки можна говорити годинами. Секс дійсно зміцнює твоє здоров’я, а саме:

  • Запобігає захворюванням мозку
  • Допомагає при профілактиці діабету
  • Секс знімає болі, в тому числі і головний (як би смішно це не звучало)
  • Секс підвищує інтелект
  • Заспокоює, підвищує рівень гормону щастя
  • Зміцнює серцево-судинну систему
  • продовжує молодість

Джерело

Поділись


Новини партнерів