
Вона з’їдає величезне морозиво і запиває не менш великим молочним коктейлем з трьома сиропами. Як їй вдається зберігати таку шикарну фігуру без дієт? А ось як!
1. Пий воду
Це корисно не тільки для здоров’я в цілому, а й тому, що ми деколи не розуміємо, відчуваємо ми голод або все-таки спрагу. Найкраще пити НЕ газовану воду, соки або чай з кавою, а звичайну воду. Постав пляшку поруч з собою і пий в міру необхідності.
2. Свята бувають не кожен день
В офісі ти їси булочки з цукровою пудрою, потім їдеш на день народження до подруги, де неодмінно є торт … Зовсім не обов’язково вживати все солодке, яке бачиш в зоні досяжності!
3. Обідай з друзями
Якщо зосередитися не на їжі, а на спілкуванні, ти гарантовано з’їси менше. І не поспішай розправлятися з обідом швидше за всіх: ті, хто їсть повільно, насичуються краще.
4. Не витрачай час на дієтичні продукти
Їжа з низьким вмістом жиру або калорій хороша. Але – в теорії. Проблема в тому, що в ній міститься багато вуглеводів, які перетворюються в цукор і можуть сприяти набору ваги.
5. Ні «поганій» їжі
Не варто вважати печиво поганою їжею, а вівсянку – хорошою. У дослідженні університету Торонто (Канада) жінки, яким заборонили їсти шоколад на тиждень, страждали і потім з’їли більше шоколаду, ніж зазвичай. Якщо намагаєшся забороняти собі його їсти, він перетворюється буквально в нав’язливе бачення!
6. Більше відпочивай
Сон повинен стати одним з головних пріоритетів, заради нього можна пожертвувати майже всім іншим. Недолік сну має гормональні ефекти, які сприяють набору ваги і підвищують апетит. В результаті ти заїдаєш брак сну висококалорійними продуктами.
7. Уникай дієтичної газованої води
Дослідження з цього приводу неоднозначні. Одні показують, що вага не росте, інші – що після таких напоїв сильніше хочеться їсти. Мозок починає хотіти цукру. До того ж при замовленні дієтичної коли може здатися, що ти вже заощадила на калоріях і можна замість салату взяти бургер з картоплею.
8. Полюби готувати
Здорове харчування ніколи не набридне, якщо вмієш користуватися травами і спеціями. Вони поліпшують смак їжі і знижують кількість споживаних жирів. А червоний гострий і каєнський перець допомагають розігнати метаболізм і спалити трохи зайвих калорій.
9. Не рахуй калорії
Є велика різниця між калоріями з фастфуду та корисною їжею. Так що рибу, овочі, курячу грудку, цільнозернові продукти і більшість фруктів можна їсти без особливих обмежень.
10. Їж менше цукру
Організм може переробляти певну кількість цукру, а зайве буде накопичувати в несподіваних місцях. Їжа повинна дарувати почуття насичення і радості, а не вимагати щоб негайного лягти на диван для перетравлення. Так що, може, ті два печива були просто зайвими?