Відмінний засіб для запобігання хвороб нирок

Камені в нирках є хворобливим станом, який значно погіршує якість життя.

У багатьох випадках камені можуть бути видалені організмом без будь-якої медичної допомоги. Але в деяких інших випадках це може бути дуже складним і болючим завданням, в залежності від їх розміру.

Ця ситуація може тривати від декількох тижнів до декількох років, не викликаючи симптомів. Коли камені в нирках рухаються, можуть відчуватися деякі симптоми, такі як біль в стегнах, спині, а також сеча стає каламутна.

Найбільш доцільним завжди є усунення цих каменів природним шляхом. А також варто вибирати правильну дієту, здатну запобігти цей стан здоров’я. Рекомендується проконсультуватися з лікарем, перш ніж намагатися самостійно приймати будь-які ліки, навіть якщо вони продаються без рецепта.

Якщо у вас є такий стан здоров’я, напевно у вас була необхідність приймати знеболюючі, щоб полегшити біль. А також випивати велику кількість рідини для видалення каменів.

У певній ситуації потрібна операція, якщо камінь дуже великий.

Проте, існує дуже потужний сироп, який може бути дуже корисним варіантом, заснованим на поєднанні великої кількості рідини для видалення каменя.

Ось як приготувати цей напій, який допоможе вам усунути камені в нирках.

Домашній сироп для видалення каменів у нирках:

інгредієнти:

  • зелень або корінь петрушки
  • лимони
  • натуральний мед
  • оливкова олія

Всі інгредієнти візьміть в рівних кількостях.

Наріжте лимони разом з цедрою, а потім покладіть в блендер і добре подрібніть.
Потім наріжте петрушку і додайте в блендер.
В кінці додайте оливкову олію і мед. Змішайте всі інгредієнти до отримання однорідної маси.
Помістіть суміш у скляну банку і зберігайте в холодильнику.

Рекомендується вживати столову ложку суміші щоранку натщесерце. А також бажано вживати велику кількість рідини протягом дня, особливо води.

Петрушка дуже важлива в суміші, тому що це природний сечогінний засіб, який може збільшити відтік сечі. В результаті це допоможе ниркам у вигнанні каменів.

А також лимон є важливим інгредієнтом в цьому сиропі. Це ідеальний продукт, який підвищує кислотність сечі. В результаті камені в нирках пом’якшуються і зменшуються в розмірах, що допомагає безболісному їх усуненні.

Мед пом’якшує ефект, діючи як антибіотик, а олія надає протизапальні дію.

Джерело

Поділись


Новини партнерів