15 цінних порад від людей, яким вдається легко вставати вранці

Ми постаралися зібрати найцінніші поради , які допоможуть вам прокинутися вранці , навіть якщо на вулиці ще темно.

Навіть не думайте про те, щоб ще подрімати
Відправили дитину в школу і хочете подрімати ще півгодинки? Забудьте про цю звичку раз і назавжди. Ви знаєте, чим це закінчується. Цілий день будете відчувати себе млявою і розбитою. Головне – це придумати чіткий ранковий розпорядок і в міру можливості його дотримуватися.

Вставайте по будильнику
Не варто довго тягнутися, намагаючись ще трохи погрітися в ліжку. Продзвенів будильник? Витягуйте себе з ліжка усіма силами. Щоб остаточно прокинутися, вмийтеся прохолодною водою (так, іноді це дуже складно).

Лягайте і вставайте в один і той же час
Насправді це ключ до успіху. І важливо це робити кожен день, навіть у вихідні. Ваше тіло з часом звикне і підлаштується, але перший час доведеться потерпіти. Зате через три тижні або місяць ви почнете прокидатися приблизно за 10 хвилин до дзвінка будильника. Самі!

Прокинулися? Пийте воду
Можна навіть поставити пляшку з водою поруч з ліжком і робити кілька ковтків відразу після пробудження. Організм втрачає за ніч багато рідини, дайте йому відновитися. І не звикайте пити багато кави. Якщо вживати її постійно, вона втрачає свою ефективність і не приносить ефекту бадьорості.

Ну добре, якщо не можете без кави, пийте
А коли прокидаєтеся, подумайте про те, яким чудовим може стати ще один день, і як ви з кожним днем ​​стаєте краще і краще. А ще подумайте, що буквально через пару хвилин вас чекає гаряча ароматна чашка кави!

Додайте до будильнику нагадування
Введіть невеличкий текст, який нагадає вам о 6:00 ранку, що встати потрібно саме зараз, а не через 20 хвилин або 30. Ви ж уже все це проходили, і знаєте, як складно потім буває надолужити згаяний час. Тому напишіть що-небудь на зразок: «Повір! Так буде краще.”

Приготуйте смачний сніданок
Ранок – то саме час, коли не обов’язково дотримуватися дієт, жир не відкладається на талії, адже попереду ще цілий день. Тому приготуйте що-небудь смачненьке. Те, що ви любите і від чого у вас точно підніметься настрій.

Підготуйте все з вечора
По-перше продукти, з яких можна буде швидко приготувати той самий улюблений сніданок. По-друге одяг, який збираєтеся надіти. Подумайте, що ще вам може бути необхідно вранці, щоб не втрачати час на пошуки.

Пишіть списки
Щоб ввечері швидше заснути, запишіть все, що вас турбує на папір або повісьте в передпокої грифельну дошку, на якій можна записати важливі справи і плани. Не перебирайте без кінця в голові: «Не забудь записатися до лікаря. Захопи куртку в хімчистку. Оплати рахунок за електрику ». Просто напишіть список справ. Це не занудство, це дійсно допомагає, особливо коли справ багато.

Робіть щось приємне
Для кого-то – це чашка кави, для кого-то 5 хвилин медитації, йоги або 10-хвилинна прогулянка в парку. Що-небудь, що ви робите із задоволенням, а коли уявляєте цю дію, вам стає приємно на душі.

Включайте світло
Як тільки прокинулися, запаліть лампу, а може і всі лампи, які знаходяться в кімнаті. Світло допомагає розбудити ваш мозок.

Відведіть собі час, щоб прокинутися
Далеко не кожна людина здатна перебувати вранці в піднесеному настрої і відразу включатися. Займіться чимось безглуздим, поки голова поступово не прийде в порядок і не почне міркувати. Звичайно, погано, відкривши очі відразу ж залазити в соціальні мережі, можна захопитися і всюди спізнитися. Але правда в тому, що багатьом це допомагає остаточно прокинутися. Якщо ви належите до числа таких людей, не забувайте заводити будильник хвилин на 15 раніше, щоб у вас ще залишився час на збори.

Лягайте раніше спати
Постарайтеся заснути до півночі. Запевняємо вас, ви відчуєте різницю вже через пару днів, і ваш організм скаже вам «спасибі!»

Джерело

Поділись


Новини партнерів