Виразкова хвороба: 10 ранніх симптомів, про які мало хто знає!

Виразкова хвороба зазвичай викликає багато болю, тому її легко визначити. А якщо її не лікувати належним чином, то це може бути небезпечно для життя. У зв’язку з цим ми пропонуємо вам дізнатися симптоми, які вказують на наявність виразки, щоб почати лікування негайно.

Дані, які потрібно мати на увазі
Утворення виразки пов’язане з бактеріями H. pylori в шлунку і нестероїдними протизапальними препаратами в 50% випадків. Для решти 50% існують різні причини, такі як вживання наркотиків, шкідливі звички, такі як куріння, важкий стрес, а також генетичні чинники.

Очевидні ознаки виразкової хвороби
Симптоми виразкової хвороби дванадцятипалої кишки і виразки шлунка різні. Багато людей з виразками відчувають мінімальний розлад шлунка, дискомфорт у животі, що виникає після їжі, а також буває відсутність дискомфорту взагалі. Нижче ви можете побачити більш детальну інформацію.

1. Болі в животі
Основний симптом – це біль, який виникає в животі, особливо між грудиною і пупком. Це гострий стан, що виникає саме після їжі і періодично. Зазвичай це проявляється як поколювання і печіння в цій галузі.

2. Періодичний розлад шлунка
Цей симптом зазвичай з’являється після їжі і стає згодом регулярним. А також люди відчувають підвищене газоутворення, гикавку і відрижку завжди після їжі, і навіть коли тільки починали їсти.

3. Ранкова нудота
Слизова оболонка шлунка і дванадцятипалої кишки відчувають повний дисбаланс. В результаті це викликає постійну нудоту в основному вранці, тому що шлунок порожній.

4. Важкий і опухлий живіт
Іншою ознакою, яку слід враховувати, є відчуття тяжкості, а також здуття і набряку, які відчуваються в животі. Це можна порівняти з почуттям, викликаним вживанням занадто великої кількості їжі.

5. Грипоподібні симптоми
Люди, які страждають на виразкову хворобу, дуже часто відносять ці симптоми до прояву застуди або грипу. Можна відчути загальне нездужання, нудоту, втому, а також лихоманку і підвищення температури тіла. Симптоми дуже схожі на застуду чи грип, але вказують на наявність виразок.

6. Втрата апетиту
У результаті гострого болю більшість хворих втрачає апетит. А також раптові болі є причиною відсутності апетиту.

7. Голодні болі
Іншим дуже поширеним симптомом стає почуття голоду, навіть після закінчення прийому їжі. Правда полягає в тому, що ці болі викликані не голодом, а збільшенням кількості шлункового соку.

8. Швидка втрата ваги
Сильні болі, викликані виразкою, викликають втрату апетиту, що призводить до зниження ваги. А також часта блювота є причиною зниження ваги.

9. Колір стільця
Зміни кольору, а також консистенції стільця може бути ознакою виразки. В результаті він стає більш темним і пастоподібним. Фактично, коли виразка досягла більш серйозного рівня, можлива присутність крові в калі.

10. Кривава блювота
Блювота відбувається у тих, хто страждає на цю недугу через збільшення шлункового соку. Якщо виразка знаходиться в пізній стадії, то присутня кров.

Поділись


Новини партнерів