Ефективний напій для позбавлення від зайвої ваги і очищення кишківника

Очищення кишківника – це те, що люди практикують ще з часів Древньої Греції.

Очищення кишківника – це дуже важливий процес, оскільки він допомагає нам позбавитися від неперетравленого м’яса і інших продуктів, які створюють слиз.

Ці продукти також пов’язані зі збільшенням виробництва токсинів і отрут в організмі. Накопичення токсичної речовини може привести до проблем зі здоров’ям, таким як втома, головні болі, збільшення маси тіла і низький рівень енергії.

У довгостроковій перспективі надлишок токсинів може викликати досить серйозні проблеми зі здоров’ям.

Коли справа доходить до процесу очищення, який в основному грунтований на вживанні овочів і фруктів, дуже важливо вибирати інгредієнти, багаті клітковиною, вітамінами і мінералами.

Простіше кажучи, вони повинні мати надійний профіль харчування, але відносно низьку калорійність. Наприклад, ви завжди повинні розглядати яблуко, коли думаєте про виконання очищення товстої кишки, оскільки цей фрукт відомий високим вмістом розчинного волокна, який допоможе вам залишатися ситим впродовж тривалого періоду часу, а також допомагає усунути закреп.

На додаток до яблук, насіння льону – ще один відмінний варіант для очищення вашої товстої кишки. Їх велика кількість харчових волокон допоможе поліпшити кишкову абсорбцію поживних речовин.

Льняне насіння також повне вітамінів B1, B3, B5 і B6, а також жирних кислот і мінералів магнію, фосфору, цинку, заліза, калію, кальцію і Омега-3.

Згідно з багатьма дослідженнями, високий вміст поживних речовин в льняному насінні може допомогти запобігти серцево-судинним захворюванням і понизити ризик розвитку раку товстої кишки.

Ми також додаємо чіа в наш рецепт через величезну кількість необхідних поживних речовин, які містять це насіння. Насіння Чіа особливо багате на марганець і фосфор, але воно також містить велику кількість магнію, кальцію, заліза, цинку, вітамінів В1 і В3 і жирні кислоти Омега- 3.

Як і насіння льону, насіння чіа також може допомогти запобігти серцевим захворюванням. Однією з його найвидатніших переваг є здатність сприяти здоровій втраті ваги шляхом усунення токсинів і накопиченого жиру.

Рецепт для очищення:

Інгредієнти:

1 склянка очищеної води
1 яблуко
1 столова ложка насіння чіа
1 столова ложка меленого насіння льону
1 чайна ложка натурального меду (за бажанням)

Змішайте всі інгредієнти разом, за винятком насіння чіа. Потім вилийте суміш в склянку, додайте чіа і перемішайте, дайте настоятися впродовж 5 хвилин.

Насолоджуйтеся напоєм! Оскільки напій повністю натуральний ви можете його вживати щодня.

Джерело

Поділись


Новини партнерів