Секрети, знаючи які ти схуднеш за тиждень

Часто для того, щоб почався процес схуднення, його просто необхідно правильно запустити, пише Жіночий Світ.

Є один дуже простий засіб, який допоможе вам запустити процеси травлення, підбадьоритися і вивести з організму токсини. Це склянка чистої води, яку потрібно випити відразу, як тільки ви прокинулися. У воду можна додавати часточку лимона, ложечку меду, корицю, імбир, куркуму або інші спеції, але тільки якщо у вас немає для цього протипоказань.

Потрібно обов’язково снідати. Багато людей нехтують сніданком, вважаючи за краще поспати довше. Але це не правильно. Відсутність сніданку – це величезний стрес для організму і пізніше він буде намагатися робити запаси на випадок подібних голодовок. Тому перший прийом їжі пропускати не можна. До речі, найкраще взагалі привести розклад прийому їжі в порядок і привчати себе харчуватися регулярно.

Найлютішим ворогом фігури є голод. Тому багато популярних і ефективних систем харчування мають на увазі скорочення розміру порцій, але збільшення числа прийомів їжі. Тому можна просто розбивати три прийоми їжі на п’ять або шість. Так ви не будете відчувати голод і хотіти додатково перекусити.

Обід на роботу найкраще брати з дому. Так ти точно будеш знати, скільки калорій отримала. Навіть дієтична їжа в кафе, як правило, все одно поступається домашньому обіду.

Поділись


Новини партнерів