Як шкода, що я не дізналася про це раніше! Багато проблем зі здоров’ям можна було запобігти дуже просто!
Вчені давно вивчили зв’язок між нашими генами і нашим здоров’ям. Тепер, в зростаючої галузі наукових досліджень, вони вивчають зв’язок між здоровим кишечником і бактеріями в кишечнику, і як це впливає на розвиток хвороб в організмі людини.
Продовжуйте читати, щоб знати ознаки, які вказують на те, що ваш кишечник не справляється зі своїми функціями. А також які хвороби провокує та проблема.
Основними завданнями кишечника є обробка їжі, поглинання поживних речовин, регулювання імунної системи і баланс бактерій.
Сьогодні більшість експертів в медичному співтоваристві підтверджують величезний вплив роботи кишечника на наше загальне здоров’я, а також самопочуття.
Наш кишечник містить велику кількість мікробів, і вони необхідні для боротьби з хвороботворними бактеріями і вірусами.
Особливо важливо здоров’я кишечника для підтримки здорового розуму і тіла.
1. Відчуття занепокоєння, розчарування і депресії
Здається дивним зв’язати наш кишечник з емоціями. Але чи знаєте ви, що 70 відсотків серотоніну нашого тіла в кишечнику? Низькі рівні серотоніну пов’язані з перепадами настрою, депресією, підвищеним апетитом або його відсутністю, а також безсонням.
2. Тяга до солодкої їжі
Лептин і грелін – це білки, які діють аналогічно гормонам, які стабілізують апетит, – і наші кишкові бактерії виділяють багато з них.
Ці білки впливають на нашу тягу до їжі, тому, якщо ви їсте багато цукру, бактерії пристосовуються до цього типу нездорового харчування. В результаті ваш кишечник хоче, щоб ви дали йому добову дозу цукру. Усунення кишкових проблем зменшить кількість бактерій, які викликають цукрову залежність.
3. Діабет
У дослідженні, опублікованому в журналі Endocrinology Connections, вчені демонструють зв’язок між мікрофлорою товстої кишки і наявністю або потенційним розвитком діабету другого типу.
Деякі кишкові бактерії викликають імунну відповідь. В результаті це «викликає запалення по всьому тілу, включаючи печінку і жирові клітини, які можуть впливати на загальний метаболізм, а також чутливість печінки».
4. Проблеми зі шкірою
Висипання і хронічний стан шкіри з екземою можуть вказувати на проблему в кишечнику. Особливо часто на дисбаланс бактерій.
5. Проблеми з травленням
Гострі кишкові проблеми, такі як здуття живота, діарея і підвищене газоутворення, можуть означати дисбаланс кишкових бактерій. Нерегулярні випорожнення і метеоризм можуть вказувати на низький рівень кислоти в шлунку. В результаті це негативно позначається на здатності перетравлювати їжу.
6. Аутоімунні захворювання і ослаблений імунітет
Проблеми кишечника і непереносимість клейковини провокують розвиток аутоімунних захворювань. Проблеми з кишечником можуть проявлятися в гострих і хронічних захворюваннях.
7. Харчова алергія і підвищена чутливість до їжі
Непереносимість їжі (наприклад, непереносимість лактози) майже завжди є побічним продуктом кишки, яка протікає. Пам’ятайте, вона неправильно перетравлює всі продукти. Замість того, щоб залишатися всередині замкнутого циклу кишечника, їжа виходить з кишечника і надходить в кровотік.
Коли ця їжа «вислизає», організм інтерпретує її як загрозу і ініціює імунну відповідь. Розвиток, а також погіршення харчової алергії і раптова чутливість до певних продуктів харчування можуть вказувати на проблему.
8. Погане дихання
Галітоз – це медичний термін, який використовується для хронічного опису неприємного запаху з рота. Мікробний дисбаланс в кишечнику може бути перенесений в інші області тіла, включаючи рот. Проблеми в кишковій флорі роблять організм все більш сприйнятливим до станів, які викликають неприємний запах (наприклад, захворювання нирок або діабет).
9. Складність засипання і безсоння
Вони є показниками хімічного дисбалансу в мозку. Як уже згадувалося, наш кишечник зберігає і регулює серотонін, який стимулює і регулює картини сну.
Коли серотонін відсутній то, це може призвести до безсоння, а також до проблем засинання.
10. Зниження ваги без видимих причин
Деякі кишкові бактерії сприяють зниженню ваги. Надмірна кількість мікробів в тонкому кишечнику ускладнює поглинання жиру, мінералів і вітамінів, а також інших корисних речовин.