9 продуктів, які швидко очистять артерії і захистять від серцевого нападу

На ці продукти варто звернути увагу! Вони дуже ефективні!

Артерії – це судини, які переносять багату киснем кров по всьому тілу. Наявність здорових артерій забезпечує належний кровотік по всьому тілу. На жаль, багато людей мають проблеми з артеріями, які є результатом накопичення бляшок на внутрішніх стінках артерій. Вони обмежує кровотік, а іноді навіть повністю блокує його.

Засмічення артерій – серйозна проблема, яка збільшує ризик інсульту, серцевого нападу і навіть передчасної смерті. Через ці небезпеки, усвідомлення того, як ви можете очистити свої артерії, має первинне значення.

Найбільш поширене лікування забитих артерій включає використання препаратів, що знижують рівень холестерину, бета-блокаторів і нітрогліцерину, а також процедури, такі як ангіопластика і шунтування коронарної артерії.

Проте хорошою новиною є те, що природа дає нам різні рослини, продукти і трави, які містять терапевтичні і цілющі властивості. По суті, їсти продукти, які надзвичайно ефективні при лікуванні, іноді навіть краще, ніж звичайні ліки.

Наприклад, 9 продуктів, представлених нижче, мають можливість допомогти природним чином очистити ваші артерії і, таким чином, захистити ваше серце від будь-якого ушкодження.

1. Гранат

Цей дивовижний плід містить фітохімічні речовини, які є антиоксидантами, які захищають стінки артерій від ушкодження. Гранати допомагають робити оксид азоту в організмі, що допомагає зберегти хороший кровообіг!

2. Журавлина

Журавлина – ще один потужний антиоксидант, який має здатність знижувати рівень ЛПНП і підвищувати рівень холестерину ЛПВП. Згідно з дослідженням, регулярне споживання чистого журавлинного соку може понизити ризик розвитку серцевих захворювань на 40%!

3. Авокадо

Багато досліджень підтвердили, що регулярне вживання авокадо підвищує рівень холестерину в крові (нижчий рівень ЛПНП і більш високий рівень ЛПВП). Холестерин ЛПВП є холестерином, який допомагає артеріям функціонувати належним чином.

4. Брокколі

Брокколі багата вітаміном Д, який запобігає ушкодження артерій кальцієм.

5. Куркума

Ця цілюща спеція має фантастичні протизапальні властивості. Вона має здатність зменшувати ушкодження артеріальних стінок, що знижує шанси на створення згустків крові.

6. Хурма

Хурма багата антиоксидантами і поліфенолами, які допомагають понизити рівень холестерину і тригліцеридів ЛПНП.

7. Спіруліна

Ця фантастична водорость допомагає регулювати рівень ліпідів в крові. Крім того, спіруліна також є відмінним джерелом білку, який містить усі необхідні амінокислоти, необхідні організму для збереження оптимального здоров’я.

8. Кориця

Ця смачна спеція може допомогти понизити рівень холестерину і видалити наліт в артеріях. Кориця також захищає кров від окислення, що дуже важливо для серцево-судинного здоров’я.

9. Спаржа

Спаржа допомагає понизити кров’яний тиск і запобігає утворенню згустків крові, які можуть викликати серйозні серцево-судинні проблеми. Цей суперпродукт є багатим джерелом волокна, мінералів і багатьох вітамінів, таких як K, B1, B2, C і E.

А також зелений чай

Зелений чай містить високі рівні катехінів, що запобігає поглинанню холестерину під час травлення. Він також покращує рівень ліпідів в крові, зменшує артеріальну блокаду і підвищує метаболізм.

Джерело

Поділись


Новини партнерів