Як виховати успішну дитину

По-перше, не варто фокусуватися на успіху в школі (на оцінках). Краще ставити на чільне місце соціальну взаємодію, вибудовування відносин і позитивну рольову модель члена суспільства, передає The Daily Mail. “Ми намагаємося зробити з дітей комп’ютери, які просто видають факти. Але машини завжди будуть перевершувати людину в цьому. Думаючи, що засвоєння інформації гарантує успіх, насправді, гальмує розвиток людини”, – говорить Кейті Гірш-Пейсек, професор Університету Темпл.

Її колега – Роберта Голенкофф з Університету Делавера – підкреслює: “Слід використовувати інший підхід. Робіть наголос на співпрацю, зв’язок, утримання, критичне мислення, креативну інновацію і впевненість. Ці якості названі по спадаючій ступеня важливості”. Співпраця лежить в основі всього, так як вона пов’язана з тим, як людина уживається з іншими, як вона контролює імпульси. Даний аспект важливий в школі і за її межами. Що стосується зв’язків, то вони мають на увазі розвиток мови, навички читання, письма та здатності уважно слухати. А зміст спирається на зв’язку. Людина не може засвоїти зміст, якщо ваш малюк не навчився розуміти мову.

Далі, коли мова і інформація освоєні, настає час критичного мислення. Секрет простий: задаючи питання дитині і отримуючи відповідь, не перебивайте – дайте виговоритися. Також добре, якщо батько підштовхує дитину до запитань. Це допомагає дитині зрозуміти, що думають інші люди. Креативна інновація – наступний крок. Вам потрібно щось добре знати, перш ніж робити щось нове. А впевненість у собі важлива, якщо ви хочете, щоб дитина ризикувала в рамках розумного.

Джерело

Поділись


Новини партнерів