Потужний екстракт для запобігання виникнення раку

Це дослідження ще раз довело, що ракові клітини можна винищити не ушкоджуючи здорових!

Дуже давно, якщо людині діагностували рак, то вона думала, що не зможе відновитися і повернутися до нормального життя.

Але, на щастя, сьогодні, коли технології і розум людей стають гострішими, виявляються багато засобів, які дуже ефективні для лікування ракових клітин.

Недавнє дослідження, опубліковане в “Британському медичному журналі”, показало, що хіміотерапія – це один з найнебезпечніших видів лікування раку, який вбиває людей упродовж десятиліть дуже жорстоким чином.

Доктор Хардін Б. Джонс, професор медичної фізики і фізіології Каліфорнійського університету, вивчав тривалість життя хворих раком впродовж 25 років, коли він дійшов висновку, що хіміотерапія не працює.

Він показав, що пацієнти, що страждають від раку, які лікувалися хіміотерапією, померли від найжахливішої смерті. Крім того, д-р Джонс попередив, що пацієнти, котрі одержують хіміотерапію, помирають набагато швидше і хворобливіше, ніж пацієнти з альтернативною терапією.

Після численних досліджень вони дійшли висновку, що хіміотерапія значно скорочує тривалість життя і швидше вбиває пацієнтів.

Засоби від природи дійсно ефективні і не мають побічних ефектів.

Дослідники з Університету Кентуккі провели дослідження характеристик екстракту виноградних кісточок.

Вони виявили, що в лабораторії, екстракт руйнує ракові клітини і 76% клітин, викликаних лейкемією, всього за 24 години. Дослідження показало, що білок, відповідальний за це, відомий як JNK, руйнує ракові клітини.

Відомо, що хіміотерапія стає менш ефективною, оскільки багато захворювань просто прогресує. Проте нові дослідження показали, що екстракт виноградних кісточок має протилежний ефект.

Це революційне дослідження показало, що екстракт виноградних кісточок руйнує ракові клітини, стійкі до хіміотерапії, не завдаючи шкоди здоровим клітинам.

Моллі Деррі, студентка з лабораторії Університету Колорадо, також підтвердила, що екстракт виноградних кісточок руйнує рак, виявляючи наступне:

“Традиційна хіміотерапія впливає на специфічну мутацію, а коли прогресує рак, то і росте кількість мутацій. Результатом є стійкість ракових клітин до хіміотерапії.

А біоактивний компонент з екстракту виноградних кісточок може діяти на більшу кількість мутацій. Чим більше мутацій, тим ефективніше витримка”.

“Ми усвідомлюємо той факт, що біологічно активні речовини з насіння винограду вибірково знищують багато форм ракових клітин.

Це дослідження показало, що збільшена кількість мутацій робить рак стійким до хіміотерапії, але схильний до обробки екстракту виноградних кісточок, який вбиває ракові клітини впродовж 24 годин”, – сказала вона.

Дослідники дійшли висновку, що рак так само піддається лікуванню.

Джерело

Поділись


Новини партнерів