Лікарі розповіли, як вилікувати депресію без антидепресантів

Американські вчені опублікували дослідження, яке доводить, що депресію можна лікувати без антидепресантів. Виявилося, що препарати з магнієм, наприклад, доступні у продажу біодобавки, можуть впоратися з депресією всього за два тижні.

Фахівці протягом шести тижнів давали групі добровольців, у яких була депресія в тяжкості від слабкої до помірної, по 248 міліграмів магнію. Ще одна група, аналогічна першій, не отримувала ні магній, ні антидепресанти. В результаті з’ясувалося, що ті, хто пив магній, причому, ця доза вважається малою, вже через два тижні відзначали помітні поліпшення свого стану.

Тобто, магній може допомогти впоратися з депресією, але при цьому він не викликає неприємних побічних ефектів, які є у антидепресантів. Наприклад, нудоту, безсоння, головний біль і набір ваги. Більш того, магній допомагає зміцнити судини, нормалізує роботу нервової системи, серця і м’язів.

Але магній принесе мало користі в важких випадках – тоді без сильнодіючих засобів вже не обійтися. Але магній може підійти як допоміжний засіб.

Джерело

Поділись


Новини партнерів