Як повинен змінитися раціон після 40 років

Виглядати молодою і красивою хоче кожна жінка незалежно від віку. Ось тільки якщо в 25-30 років підтримувати себе в бажаній формі легко, то після 40 років вже складніше.

Вся справа в тому, що в організмі жінки зазвичай починається глобальна гормональна перебудова, і щоб зберегти здоров’я і красу (а заодно і фігуру), варто переходити на спеціальну дієту.

Це зовсім не означає, що потрібно перестати їсти, просто потрібно перейти на здорове харчування, яке скоректує елементний статус вашого організму і запобіжить навіть ризики багатьох серйозних захворювань. Спеціальна дієта не зашкодить, а, найімовірніше, оздоровить. І – головне – наситить організм мікро- і макроелементами, а також амінокислотами.

Молоко і зелень. Ці продукти містять кальцій, нестача якого може бути причиною дратівливості.

Овочі, фрукти, курячі яйця, морепродукти, чорний перець – на них варто особливо налягати. Все це – природне джерело хрому, який бере участь в регуляції синтезу жирів і обміну вуглеводів, забезпечує нормальну активність інсуліну. Не випадково серед лікарів популярна приказка: «Хрома немає – діабет!».

Зелений чай прибирає почуття тривоги, покращує сон, так як в цій траві є особлива амінокислота – тіанін.

Рослинна їжа (картопля, круп’яні каші, кабачки, патисони, гарбуз) – джерела магнію, який допомагає долати без наслідків будь-який стрес, сприяє зниженню тиску, що в цікавий для нас період актуально.

Перепелині яйця містять амінокислоту гліцин, під його впливом поліпшується обмін речовин і стабілізується тиск.

Баранина, кунжут, арахіс, шоколад, какао-порошок – це джерела цинку, мікроелемента особливо необхідного в цей період.

Неполірований рис, горох, банани, чорниця, агрус, смородина – ці продукти є джерелом найважливішого для жінки біоелемента марганцю. Його дефіцит викликає дегенеративні зміни суглобів, остеопороз, наростання надмірної ваги, ожиріння, ранній клімакс, передчасне старіння, порушення пігментації шкіри.

Їжте все це на здоров’я, більше, ніж раніше рухайтеся. Більш того, ви ще проведете потужну профілактику захворювань, які супроводжують настання клімаксу.
Джерело

Поділись


Новини партнерів