Що відбувається з організмом, коли ви сидите цілий день?

Багато досліджень показують – якщо ви сидите за офісним столом весь робочий день, це дуже погано впливає на стан здоров’я. Додайте до цього час, який ви проводите за кермом, приймаєте їжу або просто сидите на дивані. Вчені прийшли до невтішних висновків – багато людей меньше години в день бувають фізично активні. Звичайно, це спричиняє негативні наслідки для організму.

Наприклад, сидячий спосіб життя вдвічі збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, раку, тромбозу. А ризик захворіти діабетом другого типу зростає на 90%. В цілому у тих, хто мало часу приділяє фізичній активності, ризик передчасної смерті підвищується на 50%.

Крім того, дуже сильно страждає опорно-руховий апарат, особливо, хребет. Під час довгого сидіння м’язи спини відчувають велике навантаження і часто люди, які ведуть сидячий спосіб життя, страждають від хронічних болів в спині.

Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно приділяти фізичній активності хоча б дві години на день. Це може бути тренування, або хоча б прогулянка. Щогодини під час роботи вставайте, щоб зробити пару вправ або трохи пройтися.

Джерело

Поділись


Новини партнерів