Як розпізнати молочницю?

Кожна жінка протягом свого життя хоча б раз стикається з молочницею. Що необхідно знати про цю хворобу?

Молочниця виникає коли грибок Candida albicans з якихось причин починає активно розмножуватися. Ці грибки присутні в мікрофлорі у 80% людей, але зазвичай не викликають проблем. Якщо ж створюється сприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів, вони стають патогенними і розвивається молочниця.

Часто молочниця виникає на тлі прийому антибіотиків, після незахищеного сексу, інфекції або запалення органів репродуктивної системи. Насправді, до захворювання може призвести будь-яка зміна мікрофлори або зниження імунітету. Також поширеною причиною появи молочниці є порушення обміну речовин. Чималу роль відіграє і дотримання правил особистої гігієни.

Молочниця проявляється досить специфічно – виникає свербіж, печіння, біль під час сечовипускання і білі виділення. Симптоми можуть бути виражені сильно або слабо, а також пропадати на деякий час, якщо хвороба вже перейшла в хронічну форму.

Якщо ви запідозрили у себе молочницю, краще не займатися самолікуванням і звернутися до лікаря. Так, популярні ліки позбавлять вас від симптомів, але молочниця рідко з’являється сама по собі – ймовірно, у вашому організмі відбувся якийсь збій, тому краще звернутись до лікаря.

Джерело

Поділись


Новини партнерів