Секрети для тих, хто хоче змінити свою фігуру

Стрункість багатьом дістається тяжкою працею. Ми розповімо вам основні правила, які допоможуть назавжди позбутися від зайвих кілограмів.

Фахівці закликають зрозуміти одну просту істину – стрункість, це стиль життя і шлях до неї повинен бути вічним, інакше кілограми повернуться знову. Тому тим, хто хоче хвалитися осиною талією, потрібно дотримуватися певних правил.

Перш за все, переглянете свої харчові звички. Відмовтеся від пізніх вечерь – нехай останній прийом їжі буде приблизно за дві години до сну. Намагайтеся обмежувати в своєму меню фастфуд, напівфабрикати, готову їжу, ковбаси, консерви і копченості. Замість цього включіть в раціон більше фруктів і овочів, а також каші.

Замініть свої шкідливі перекуси корисними. Якщо ви звикли брати на роботу бутерброди, тепер носіть фрукти, йогурт, горіхи. Зменшуйте розмір порцій – як показують дослідження, зниження калорійності раціону на 15-20% дає колосальний ефект в боротьбі із зайвими кілограмами. Знизити калорійність можна за допомогою зменшення порцій – ви їсте звичну їжу, але в менших кількостях.

Не забувайте про фізичні навантаження. Знайдіть вид спорту, який буде вам цікавий. Не варто відразу чекати великих результатів – привчайте себе до тренувань поступово. Обов’язково гуляйте на свіжому повітрі, це корисно не тільки для схуднення, але і самопочуття, і здоров’я в цілому.

Джерело

Поділись


Новини партнерів