Стрес «псує» головний мозок

Стрес і нервове напруження можуть призвести до різних поганих наслідків, в тому числі «зіпсувати» головний мозок. Як ці факти пов’язані між собою розповіли американські вчені.

Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці зі Сполучених Штатів Америки. Вони у співпраці з колегами з інших держав змогли з’ясувати, що стресовий стан серйозно впливає на головний мозок людини. Зокрема, це призводить до порушень функцій мозку і пам’яті. Про результати проведеного дослідження повідомляється в одному зі спеціалізованих видань.

В рамках наукової роботи дослідники вивчили і проаналізували дані про стан здоров’я більш ніж 1300 чоловіків і жінок. Всі вони досить часто відчували стрес. Учасникам дослідження потрібно було відповісти на ряд питань в тестовому форматі. У числі негативних факторів, що відносяться до стресу, є важке розлучення, смерть близької людини, втрата житла або злидні.

У результаті вченим вдалося з’ясувати, що стрес і погані думки можуть привести до передчасного старіння головного мозку. Це, в свою чергу, надає поганий вплив на процес мислення.

Після проведеного дослідження і отриманих результатів вчені задумалися про продовження наукової роботи. Зараз вони думають, чи може негатив впливати на деменцію.

Поділись


Новини партнерів