Вправа, яка нормалізує кровообіг і знімає болі в попереку.

Виконання цієї вправи розвиває гнучкість хребта, що сприяє збереженню молодості, попереджає і лікує сколіози (викривлення хребта), покращує перистальтику кишечника і кровообіг.

Як тільки ви прокинулися, не вставайте з ліжка, тільки заберіть подушку з-під голови. Ляжте на спину, витягніть ноги, покладіть руки вздовж тіла долонями вниз. Очі широко відкрийте – це допоможе вам швидше прокинутися повністю.

Витягніть ліву ногу якнайдалі вперед, ковзаючи п’ятою по простирадлі, носочки при цьому тягніть на себе. Максимально прогніться і залишайтеся в цьому положенні 5 секунд.

Потім розслабте ліву ногу, і виконайте в точності те ж саме спочатку для правої ноги, а потім для обох ніг разом.

Цей цикл потягування повторіть 5 разів.

Дихання під час виконання вправи – довільне, через ніс. 

Ця проста вправа сприяє розвитку витривалості, нормалізує кровообіг і знімає болі в попереку.

ПОЗА ЗМІЇ: вправа для жінок номер один!

поза змії

Ляжте на живіт так, щоб п’яти і носочки були разом, а носочки при цьому упиралися в підлогу. Зігнуті в ліктях руки повинні знаходитися на рівні плечей, долонями вниз, пальці рук тримайте вкупі. Підборіддя впирається в підлогу (1).

Спираючись на долоні рук, повільно підніміть голову і верхню частину корпусу якомога вище вгору і назад, не відриваючи від підлоги нижню частину живота і не випрямляючи руки. Погляд спрямований вгору (2).

Затримайтеся в максимально верхньому положенні на одну секунду.

Не змінюючи положення рук і ніг, повільно і плавно, без різких рухів і зайвої напруги, поверніть голову і тулуб вліво – намагаючись побачити через ліве плече п’яту правої ноги (3).

Затримайтеся в цьому положенні на одну секунду. Повільно і плавно поверніть голову і тулуб вліво і по можливості постарайтеся через праве плече побачити п’яту лівої ноги (4).

Затримайтеся в цьому положенні на одну секунду.

Повільно поверніться в положення (2), прогніться якомога далі назад, не відриваючи від підлоги нижню частину живота.

Затримайтеся в цьому положенні на одну секунду, потім повільно і плавно поверніться у вихідне положення (1) і зберігайте його протягом однієї секунди, потім повторіть вправу в послідовності (1) – (2) – (4) – (3) – (2 ) – (1). Дихання довільне, через ніс.

Увагу слід концентрувати у відповідності з наступним алгоритмом:

(1) – увагу на щитовидну залозу;

(2) – увага ковзає по хребту вниз;

(3-4 -2) – увагу на нирки;

(1) – увагу на щитовидну залозу.

Після виконання вправи витягніть руки вздовж тулуба, залишаючись на животі, голову покладіть на щоку, ноги злегка розведіть в сторони, прийміть зручну позу і повністю розслабтеся на кілька хвилин.

Якщо у вас збільшена щитовидна залоза, можна виконувати цю вправу тільки частково  – (1) і (2)

Джерело

Поділись


Новини партнерів