Чим небезпечні протяги?

Якщо ви постійно сидите біля відкритого вікна або кондиціонера, ви ризикуєте заробити безліч хвороб.

Як правило, люди пов’язують з протягом прояви застуди, наприклад, постійний нежить, пчихання або біль в горлі. Але фахівці запевняють – небезпек насправді куди більше.

Особливо небезпечний кондиціонер в спеку – прохолода дуже приємна, але погано впливає на захисні сили організму. Тому створюється сприятливе середовище для розвитку різних захворювань, зокрема, пневмонії.

Також протяг може бути причиною болю і дискомфорту в шиї. Симптоми міозиту знайомі багатьом – це запалення м’язів, при якому виникає защемлення нервових закінчень. Щоб позбутися від запалення, потрібно застосовувати спеціальні мазі. Більш того, може навіть розвинутись радикуліт. Це запалення корінців нервів шийного відділу, яке викликає сильні болі, що віддають в кінцівки. При таких симптомах потрібно терміново звернутися до лікаря.

Ще одна загроза, до якої схильні ті, хто часто перебуває на протязі – міжреберна невралгія. Корінці нервів можуть запалиться по всьому хребту, тому болі можуть виникати де завгодно. Характерним симптомом для невралгії є те, що при зміні положення тіла симптоми проходять або посилюються.

Джерело

Поділись


Новини партнерів