Які фрукти необхідно їсти пенсіонерам

Дослідники з Університету Тохоку розповіли, що їм вдалося довести користь цитрусових для здоров’я людини.

Повідомляється, що вживання в їжу апельсинів, лимонів та інших цитрусових позитивно позначається не тільки на роботі імунітету людини, але також на стані пам’яті.

У літньому віці цей продукт є особливо незамінний, оскільки він може врятувати людину від хвороби Альцгеймера. Ризик появи цього захворювання у людей, які регулярно вживають цитрусові в їжу, на 23% нижче, ніж у тих, хто не вживає ці продукти.

Є наукове пояснення тому, що цитрусові позитивно позначаються на здоров’ї людини і на його пам’яті.

Відзначимо, що хвороба Альцгеймера все частіше зустрічається у сучасних людей похилого віку через те, що люди живуть довше, сучасна медицина допомагає підтримувати тіло в здоровому вигляді довше, а ось мозок починає страждати від вікових змін. В результаті люди втрачають пам’ять, а також у них, в цілому, знижується рівень когнітивних здібностей.

Однак вживання цитрусових може захистити від цих проблем. Хвороба Альцгеймера найчастіше супроводжується старечим недоумством. При цьому, ні від недоумства ні від Альцгеймера немає зараз ліків, тому вчені вимагають приділяти якомога більше уваги профілактиці цього захворювання.

Вчені провели дослідження, в якому поспостерігали за показниками здоров’я 13 тисячі людей. Найкраще, за словами дослідників, раз в день мандарин, грейпфрут або апельсин.
Джерело

Поділись


Новини партнерів