Гімнастика для шиї творить чудеса. Всього чотири вправи, які здаються банальними на перший погляд, при регулярному виконанні допоможуть підтягнути шкіру шиї, нормалізувати сон і навіть позбутися від болю в шийному відділі хребта.
Гімнастика для шиї допоможе зняти напругу і в майбутньому позбавить вас від витрат на дорогі ліфтинг-процедури. І не забувайте, від того, в якому стані знаходяться м’язи шиї і грудної клітки, залежить стан жіночого бюста, так що не лінуйтеся, знайдіть кілька хвилин в день для жіночого здоров’я і краси!
Гімнастика для шиї
Встаньте і випряміть спину, голову тримайте рівно, верхівка дивиться вгору (вихідне положення). Руки, зчеплені в замок, покладіть на верхівку, голову трохи нахиліть вперед, а потім, чинячи опір руками, постарайтеся повернути голову в початкове положення, рахуйте до 30 і розслабтеся, повторіть ще раз.
Один раз повторіть вправу перед дзеркалом, ви побачите, як працюють м’язи шиї і стане зрозуміло, чому ці вправи настільки ефективні.
Прийміть вихідне положення, огинаючи голову зверху, покладіть долоню лівої руки на праве вухо. Трохи нахиліть голову до лівого плеча і, чинячи опір рукою, постарайтеся повернути голову в початкове положення, рахуйте до 30 і розслабтеся, зробіть вправу ще раз і повторіть для іншої сторони.
Сядьте на стілець, упріться руками в сидіння, спина повинна бути рівною. Потім прогніть спину, відкиньте голову максимально назад і рахуйте до 30. Поверніться в початкове положення, а потім повторіть вправу ще раз.
Прийміть вихідне положення, як в першій вправі. Поверніть голову вліво і дивіться через плече, рахуйте до 30, поверніться у вихідне положення, повторіть вправу ще раз і поміняйте сторону.
Ось і вся гімнастика для шиї, просто і ефективно – надзвичайно! Ваше завдання не лінуватися і виконувати вправи регулярно, щодня, нагорода – гнучка, красива шия.
Для зміцнення шиї є ще один нескладний комплекс так званих ізометричних вправ (напружують м’язи при повній їх нерухомості).
Кожна вправа виконується по 3-5 разів протягом 7-10 секунд.
1. Потрібно сильно натискати лобом на долоню, а потім потилицею на долоню. Ні голова, ні рука при цьому не рухаються. Те ж саме виконати з лівою і правою скронею.
2. Підкладіть долоню під підборіддя і сильно натисніть на неї.
3. Підніміть підборіддя вгору і повільно повертайте голову вправо і вліво до відмови.
4. Виконати те ж саме з опущеним до шиї підборіддям.
5. Голову трохи відкинути назад і постаратися торкнутися правим вухом правого плеча, а лівим вухом лівого.
Ми можемо сильно зменшити ризик виникнення захворювань шиї, якщо будемо повсякденно стежити за поставою. Це не так важко – тримати спину прямою!