Поверніть здоров’я своїй щитоподібній залозі за допомогою цих простих порад!

Щитоподібна залоза відповідальна за регулювання обміну речовин в організмі, вона має форму метелика і розташована уздовж передньої частини трахеї.

Зазвичай розлади функціонування щитоподібної залози з’являються у жінок у віці до 40 років, що призводить до надмірного виділення гормонів в кровотік і називається гіпертиреозом.

Здоров’я щитоподібної залози також може бути порушено і аутоімунними захворюваннями і є найбільш поширеною причиною іншого стану, званого гіпотиреоз, яке означає, що щитоподібна залоза не виробляє достатньої кількості гормонів щитоподібної залози.

Ці рекомендації допоможуть вам отримати поживні речовини необхідні вашій щитоподібній залозі:

1.Добавте кокосове масло в свій раціон харчування.

Цей тип жирної кислоти, ефективно знижує рівень (поганого холестерину), одночасно підвищуючи рівень (хорошого холестерину).

Ті, хто страждає на гіпотиреоз або іншим захворюванням, пов’язаним з щитоподібною залозою, повинні з’їдати принаймні 4 столові ложки кокосового масла щодня.

2. Вживайте водорості.

Включення водоростей в ваш раціон харчування може бути рішенням для оптимізації функціонування щитоподібної залози. Це може підвищити продуктивність і таким чином, поліпшити якість життя людей з діагнозом помірного гіпотиреозу.

Звичайно, ви повинні бути обережні з типом водоростей і кількістю, так як висушені водорості можуть перевищити майже в три рази рекомендовану кількість йоду.

3.Підготуйте живильний кістковий суп.

Кістковий суп містить масу живильних речовин, включаючи колаген, білки, амінокислоти, кальцій і багато іншого. А рибні кістки містять йод, який може допомогти нашому організму виробляти гормони, в тому числі гормони щитовидної залози, у випадку з гіпотиреозом.

Кістяний відвар корисний не тільки для здоров’я щитоподібної залози, а й творить чудеса для тих, хто бореться з розладами травлення.

4. Не вживайте ці продукти.

Важливо вживати продукти, які посилюють функцію щитоподібної залози, також дуже важливо утриматися від продуктів, які негативно впливають на її здоров’я:

1.Крупи.

Коли стан щитовидної залози вже порушено через вплив аутоімунного захворювання, то всі зерна слід видалити з раціону.

2. Цукор.

Коли ви страждаєте від проблем зі щитовидною залозою, зазвичай спостерігається дуже нестабільна глікемія, і якщо вона не регулюється або не стабілізується, то може викликати резистентність до інсуліну.

3. Кава.

Хоча це не впливає безпосередньо на щитовидну залозу, але якщо ви приймаєте гормональні препарати, то кофеїн може блокувати їх поглинання.

Перед застосуванням будь-яких народних рецептів обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Поділись


Новини партнерів