Ми всі любимо приготувати їжу про запас, щоб з’їсти її не за один прийом. Ми не витрачаємо час для приготування. Ми просто розігріваємо її, і все! Але ми повинні знати, що не всі продукти безпечні для повторного нагріву. Деякі з них можуть завдати шкоди нашому здоров’ю, якщо вони нагріваються.
Овочі
Ви повинні навчитися зберігати овочі, що залишилися. Найкраще зберігати їх при-40С або просто заморозити. Шпинат, селера, салат і буряк містять високий рівень нітратів, які накопичуються тільки при експонуванні овочів до кімнатної температури. Відомо, що нітрати викликають розлад крові у дітей, який зветься метгемоглобінемія. Симптоми включають задишку, втому і судоми .
Рослинна олія
Якщо ви повторно нагріваєте страви, приготовані на рослинній олії, це може збільшити ризик інсульту, раку або будь-якого захворювання серця. Коли ви повторно нагріваєте поліненасичені олії, що містять лінолеву кислоту (кукурудзяна олія, соняшникова олія і рапс), вони вивільняють HNE (4-гідрокси-транс-2-ноненаль) токсин з жирних кислот, який дуже шкідливий для нашого здоров’я. Це пов’язано з Хантінгтоном, деякими видами раку, хворобою Альцгеймера, серцевими захворюваннями і проблемами печінки. Використовуйте рослинну олію тільки один раз і ніколи не нагрівайте її!
курка
Курка має багато білка. Коли ви знову розігріваєте холодну курку, переконайтеся, що ви робите це тільки в тому випадку, якщо м’ясо всередині дуже гаряче. Використовуйте мікрохвильову піч, щоб можна було рівномірно нагрівати продукт. Ви можете їсти куряче м’ясо до двох днів.
Рис
Переконайтеся, що ви завжди зберігайте рис правильно. Рис, містить спори шкідливих бактерій, які переживають перший процес приготування. Коли ви зберігаєте його при кімнатній температурі, спори починають розмножуватися, а це, в свою чергу, викликає багато проблем з травленням. Ці спори можуть пережити весь процес повторного нагріву. Їжте рис, який ви приготували відразу, або просто заморозьте залишки. Просто не тримайте його в холодильнику.