Чотири доступних напої, що усувають симптоми похмілля

Delicious chicken soup

Ці напої в лічені години допоможуть вам позбутися від прояву похмільного синдрому.

Період з 31 грудня по 14 січня перенасичений святковими посиденьками. Не дивно, що після бурхливих вечорів на ранок розколюється голова і в тілі така слабкість, що на роботу йти зовсім не хочеться, та й підйом з ліжка здається неможливим.

Народ п’є все, що опиняється у них перед очима, змішуючи один вид алкоголю з іншим, налягаючи на газовані спиртні напої, які насичені вуглекислим газом і завдають серйозної шкоди здоров’ю. Плюс до всього, разом з алкоголем поїдається незліченна кількість калорійної їжі, від чого на ранок всім дуже погано.

Лікарі рекомендують пити ці види напоїв для усунення симптомів післясвяткового похмілля:

  • Розсіл. Це “дідівський” спосіб, швидко усуває похмілля, але не дуже корисний, адже в ньому багато солі, а вона, як відомо, затримує рідину в організмі.
  • Кефір. Кисломолочні напої заповнюють кишечник корисними бактеріями і прискорюють обмін речовин, за рахунок чого токсини з алкоголю почнуть залишати організм людини.
  • Мінеральна вода. Вода, збагачена такими мікроелементами, як: магній, калій, кальцій, натрій і інші, відновлює водний баланс в організмі і насичує кров корисними речовинами.
  • Курячий бульйон. Цей напій здатний підняти на ноги і хворого, і того, хто занадто багато напередодні випив. Експерти радять хоча б раз спробувати боротися з неприємними похмільними симптомами, випиваючи чашку курячого бульйону, після чого цей спосіб стане вашим найулюбленішим, оскільки він ефективний на 100%.

Читайте також: Як позбутися від важкості в шлунку

Ні в якому разі не варто похмелятися пивом або іншими алкогольними напоями – це посилить рівень інтоксикації і вам стане ще гірше, ніж було спочатку.

Головна порада від медиків: не зловживайте алкоголем, нехай навіть і в новорічні свята! Як рік зустрінеш, так його і проведеш – пам’ятайте про це. Якщо ви будете щовечора напиватися в перші дні січня, то похмілля вам забезпечене, як і спогади про погане самопочуття у цей святковий період.

Джерело

Поділись


Новини партнерів