10 факторів, які провокують появу раку

Тільки подумайте: кожен божий день ми провокуємо наш організм захворіти раком!

Дізнайтеся, яким саме 10-тьом поширеним причинам виникнення раку ми піддаємося щодня! Ця інформація була прихована від очей громадськості тільки тому, що неуцтво людей приносить величезний прибуток великим фармацевтичним компаніям.

1. Молоко і м’ясо з гормонами

Тваринам дають штучні гормони, щоб отримати більше молока і м’яса. Але ми не знаємо, що ці гормони викликають запалення, розвиток раку і багато проблем зі здоров’ям.

2. Мамографія, рентгенівські знімки і сканери в аеропортах

При виконанні мамографії ми одягаємо захисні екрани на певні частини тіла, які треба “сфотографувати”. Те ж саме стосується рентгенівських знімків. Цікаво, чому? Тому що ці промені небезпечні і погрожують здоров’ю; експерти стверджують, що вони можуть також викликати рак.

3. Алюміній в дезодорантах і ​​антиперспирантах

Рак молочної залози найбільш поширений біля пахв. Це та сама область, в яку ви розпиляли свій дезодорант. На жаль, популярні бренди містять алюміній і інші шкідливі інгредієнти. Завжди користуйтеся органічними дезодорантами або домашніми рецептами.

4. Токсична косметика

Зволожуючі або антивікові креми є звичайним продуктом в косметичці кожної жінки. Ви використовуєте ці і багато інших продуктів щодня. Вони повинні зробити вашу шкіру приємною, м’якою і твердою, але вони роблять точно протилежне, і ми упевнені, що вашій шкірі вони не дуже подобаються. Косметичні продукти зазвичай містять смолу або нафту, або і те, і інше. Ці токсини впливають на шкіру і ушкоджують її структуру, створюючи ідеальний грунт для розвитку раку. Я думаю, після цього Ви захочете перейти на натуральну косметику для догляду за шкірою. І, будь ласка, позбавтеся від токсичної косметики якнайскоріше!

5. ГМО соя і кукурудза

Американці купують генетично модифіковану сою і соєве молоко. Обидва продукти містять гемаглютинін, який перетворює еритроцити на згустки крові. Соя також містить естроген. Якщо ви великий прихильник молока, завжди купуйте органічний продукт, незалежно від того, це коров’яче або козине молоко.

6. Штучні підсолоджувачі

Рафінований цукор отримують шляхом переробки генетично модифікованого цукрового буряка. На додаток до усіх поганих речей, пов’язаних з цим продуктом, ви повинні знати, що він також збільшує рівень інсуліну. Солодкі газовані напої “збагачені” фруктозою, яка викликає рак. Щоб надати воді карамелевий колір, в неї також додається канцерогенний інгредієнт. Сода створює кислотне середовище в організмі. Це впливає на здоров’я і стимулює зростання і поширення раку. Уникайте рафінованих цукрів і завжди вибирайте органічні і домашні соки.

7. Фторована вода

Фторид впливає на якість води і вимиває необхідні мінерали з організму. Це погано для вашого імунітету, тому вам краще дотримуватися природної, джерельної води.

8. Ліки і вакцини

Знайти лікаря, якому ви можете довіряти, – це краще, що ви можете зробити для свого тіла. Навіщо? Він допомагатиме Вам дотримуватися здорового способу життя і протиракової дієти. Скажіть “ні” лікам, єдина мета яких – принести прибуток фармацевтичній промисловості.

9. Консервовані продукти

Банки містять Бісфенол-А або BPA. Це продукт, який вражає клітини мозку у лабораторних щурів. BPA зазвичай зустрічається в пластикових, водних лініях, термопапері і навіть стоматологічних композитах.

10. Комерційне мило, шампунь, зубна паста і піна

Все, що ви використовуєте, щоб поліпшити своє волосся, поліпшити свій колір шкіри або підтримувати здоров’я порожнини рота, досягає вашого кровотоку і наповнює його брудом і побічними продуктами, що викликають рак. Як ми вже пояснювали, завжди використайте органічну або саморобну косметику, якщо це можливо. “Якщо ви не покладете його собі в рот, у вас немає причин втирати його у вашу шкіру”. Пам’ятаєте це?

Джерело

Поділись


Новини партнерів