Медики радять жінкам відмовитися від цих продуктів

Продукти харчування відіграють важливу роль в житті і здоров’ї людей. Деякі з них можуть принести користь, а якісь навпаки нададуть тільки шкоду. Вчені стверджують, що чіпси і м’ясо шкодять представницям прекрасної статі.

Дослідження в цій галузі проводили наукові фахівці з Гарвардського університету. Виявилося, що чим частіше жінка їсть м’ясні продукти і хлібобулочні вироби, а в тому числі чіпси і сухарики, тим більше її схильність до депресивних станів. Ці види продуктів здатні знизити настрій і збільшити наслідки стресу.

Американські вчені виявили взаємозв’язок між раціоном харчування і психічним станом представниць прекрасної статі. Якщо жінка перебуває в пригніченому стані, то найчастіше вона починає заїдати свої проблеми. Найчастіше люди бачать розраду в продуктах, які містять велику кількість вуглеводів. У тому числі до таких згубних видів їжі відносяться солодощі і фастфуд.

При цьому жінки не завжди замислюються про те, що такий раціон може негативно позначитися на стані здоров’я, фігурі і настрої.

До таких висновків наукові фахівці прийшли в ході багаторічного дослідження. Близько десяти років вони спостерігали за жінками і їх раціоном. В результаті з’ясувалося, що згубний вплив роблять м’ясні продукти, макаронні та хлібобулочні вироби, а також напівфабрикати, включаючи сухарики і чіпси. Ті, хто люблять такі продукти, а не рибу, фрукти і овочі, частіше страждають від депресій.
Джерело

Поділись


Новини партнерів