6 міфів про заморожені продукти, в які не варто вірити

Тему зберігання заморожених продуктів можна назвати заїждженою. Морозильні камери є в домі у кожного з нас. Дивно, як навколо такої повсякденної процедури як замороження продуктів ще й досі існує стільки помилок. Прийшов час розвіяти найпоширеніші міфи.

Міф №1: заморожувати можна будь-які продукти
Технічно, звичайно, заморозити можна все що завгодно. Однак багатьом продуктам така процедура абсолютно протипоказана. Кинувши їх в морозилку, ви їх просто зіпсуєте. Крім того, важливо ще правильно розморозити. Під час розморожування багато продуктів втрачають свою форму, текстуру і смак. Саме з цієї причини в морозилку не можна складати зерна кави, вершкові соуси, ніжні і м’які овочі, масло, яйця і консерви. Ці продукти після розморожування їсте не можна.

Міф №2: заморожені продукти можуть зберігатися вічно
Ще одна поширена помилка, що в замороженому вигляді продукти можуть зберігатися місяці і роки. Зрозумійте, що в морозилці також є вологість і повітря – найлютіші вороги будь-якого продукту. З цієї причини, навіть у заморожених продуктів є межа зберігання. Нехтувати цим не можна.

Наприклад, при температурному режимі – 18 градусів супи, рагу і готове м’ясо можна зберігати 60 – 80 днів, сире м’ясо – від 4 місяців до року. Приготовану курку або індичку – до 4 місяців, сиру – до року. Якщо продукти пролежали в морозильній камері більше зазначених термінів, сміливо відправляйте їх в сміттєву корзину.

Дещо подовжити термін зберігання продуктів допоможе вакуумний пакет, але знову ж таки на розумний термін.

Міф №3: заморозка вбиває бактерії
Більшість з нас вважає, що заморозивши їжу, ми повністю захищаємо її від бактерій, роблячи безпечною. Це міф! Наявність на поверхні продуктів бактерій, навіть при заморожуванні не врятує від них. Від холоду їжа не стане безпечнішою. Розморозивши продукти, ви отримаєте ті ж самі бактерії. Позбутися від них допоможе лише серйозна термічна обробка.

Міф №4: продукти після заморозки містять менше поживних речовин
Вчені довели, що все в точності навпаки. Фруктам і овочам заморозка йде тільки на користь. Виявилося, що заморожені фрукти та овочі на піку стиглості містять максимальну кількість вітамінів і мікроелементів. Щоб скоротити до мінімуму втрату корисних речовин в продуктах, розморожувати їх потрібно на водяній бані.

Читайте також: Медики розповіли, як правильно закушувати спиртне

Міф №5: не можна заморожувати продукти повторно
Фахівці дійсно вважають, що краще уникати повторного заморожування продуктів. Ні, якщо зробити це правильно, то їжа залишиться безпечною, проте є ризик зіпсувати її смакові якості. Практика показує, що можна використовувати вторинну заморозку, якщо продукт пролежав у холодильнику не більше двох годин.

Міф № 6: зберігати в морозилці продукти можна там, де зручно
Часто ми пакуємо продукти в морозилку в хаотичному порядку і забеваємо про те, що температура в камері не однакова. Наприклад, біля дверки вона вище, ніж у задній стінці. Продукти здаються однаково замороженими, проте регулярне відкривання дверцят створює конденсат, який осідає у вигляді кристалів льоду. Через це порушується цілісність заморожених продуктів, порушуються їх смакові якості і скорочується термін зберігання.

Фахівці рекомендують розкладати продукти за ступенем їх актуальності. Всі довгострокові заморозки розмістити біля задньої стінки, а те, що може знадобитися найближчим часом, покласти ближче до дверцят.

Поділись


Новини партнерів