Як очистити організм від алкоголю

Потрібно вигнати отруйну речовину з шлунково-кишкового тракту, викликавши блювоту, і застосувати засоби детоксикації, які дозволять прибрати сліди продуктів розпаду етанолу з організму. Але в інтернеті на цю тему ми можемо прочитати різні статті. Одні з них розповідають нам про те, як налагодити здоровий спосіб життя вже після того, як кинули пити, інші – про те, якими трав’яними відварами лікувати пошкоджену печінку.

Треті – про те, як важливо зняти похмільний синдром … У будь-якому випадку, треба розуміти, що алкоголь – це не просто соціальна звичка або продукт харчування. Це токсична речовина, яка справді не пристосована для того, щоб бути частиною нашого раціону. І кинути пити – найкраще рішення для тих, хто хоче очиститися від алкоголю і наслідків його вживання. Загалом, розглянемо методики очищення в залежності від ситуацій.

Синдром похмілля – це комплекс реакцій на надмірне вживання етанолу. До слова, сам спирт не є чимось далеким для організму в мінімальних дозах, він виробляється організмом в комплексі нормальних метаболічних реакцій. Проблеми у організму виникають тільки тоді, коли ми починаємо посилено «вливати» спирт ззовні.

У народі існує безліч рецептів очищення організму від алкоголю відразу після «п’янки».

Механічна чистка

Багато джерел по народній медицині радять викликати блювоту відразу після вживання великої кількості алкоголю. Благо зробити це зазвичай нескладно. Радять просто випити склянку води з ложкою солі або соди, нахилитися і натиснути на корінь язика, щоб вміст шлунка вийшов назовні. Повторювати процедуру радять пару раз, так як один «підхід» зазвичай не веде до повного промивання шлунка.

В умовах медичного втручання промивання шлунка також використовують при алкогольній інтоксикації. Варто пам’ятати, що якщо людина дезорієнтована, втрачає свідомість, її вкриває холодний піт і можна неозброєним оком помітити синюшність шкірних покривів – слід якомога швидше викликати лікаря, і не покладатися на домашнє промивання шлунка, як на основну процедуру детоксикації.

Читайте також: “Не можна їсти картоплю з м’ясом”: три міфи про картоплю, які варто забути

Прийом сорбентів

Якщо алкогольне сп’яніння не сильне і людина просто не встигла отруїтися, зазвичай радять прийняти сорбенти. Лідирує за популярністю звичайне чорний активоване вугілля. Приймають його по 3-4 таблетки разом з водою. Цей простий медикамент може зв’язати частину токсинів і захистити організм від отруєння.

Полісорб, білий активоване вугілля та інші сорбенти теж можуть застосовуватися для зв’язування токсинів. Приймати їх слід за інструкцією. Багато джерел наполягають на тому, що перед тим, як пити сорбенти треба обов’язково викликати блювоту і очистити шлунок від решти доз алкоголю.

Джерело

Поділись


Новини партнерів