“Не можна їсти картоплю з м’ясом”: три міфи про картоплю, які варто забути

Здорове харчування по міру того, як набирає популярність, обростає ще й численними міфами і табу, які часто не відповідають реальності. Картопля потрапила в список “заборонених продуктів” для гарної фігури, але чи правда, що вона настільки шкідлива для здоров’я.

Міф 1: картопля калорійна і шкідлива для фігури

Картопля, так само, як макарони і рис, містить складні вуглеводи, які корисні для організму. До того ж картопля містить в собі ще й вітамін С. Калорійність картоплі залежить від способу приготування страви. Звичайно, смажена картопля з салом чи соусом не принесе користі фігурі. Але якщо її відварити, то в 100 грамах страви лише 76 калорій. Наприклад, в 100 грамах вареного рису – 116 калорій.

Міф 2: не можна їсти картоплю з м’ясом

Існує твердження, що не можна вживати разом продукти, що містять вуглеводи і білки. Це пояснюється тим, що травна система може просто не впоратися з навантаженням. Насправді ключ збалансованого харчування в розмаїтті: білки насичують, вуглеводи дають енергію, жири забезпечують здоров’я клітин і засвоюваність вітамінів.

Головне полягає в способах приготування. Від смаженої картоплі і засмаженого шматка м’яса вам дійсно може бути погано, але це пов’язано зовсім не з поєднанням продуктів.

Міф 3: не можна їсти картоплю щодня

Картопля входить в число основних продуктів багатьох світових кухонь через свою поживну цінність. Цей продукт – важливе джерело вітамінів, мінералів і клітковини, який можна вживати щодня. Але тут вже питання смакових якостей – вам навряд чи захочеться щодня їсти схожі між собою страви.

Джерело

Поділись


Новини партнерів