Чотири ознаки, що у вас алергія на алкоголь

Якщо ви часто відчуваєте несприятливі симптоми після вживання алкоголю, це може означати, що ваше тіло не може метаболізувати його як слід. Медики назвали кілька загальних симптомів, які з’являються у людей з алергією на спиртне.

Ваше обличчя “горить”

Якщо ваше обличчя стає пітним і дуже корисним, це може свідчити про алергічну реакцію. Коли ви тільки починаєте пити, ваше тіло перетворює спирт на ацетальдегід. Якщо організм не може нейтралізувати цю речовину досить швидко, капіляри крові на обличчі розширюються, що призводить до подальшого почервоніння шкіри через вивільнення гістаміну.

Кропив’янка

У багатьох людей існує підвищена чутливість до деяких інгредієнтів спиртних напоїв. У список небезпечних компонентів, що провокують появу кропив’янки, входять пшениця, ячмінь і жито.

Проблеми з диханням

Через високий рівень гістаміну можуть виникнути закладеність носа і проблеми з диханням. Особливо в цьому відношенні небезпечні трав’яні, цитрусові, медові і ягідні настоянки – вони здатні викликати у алергіків напад задухи.

Діарея і нудота

Якщо після вживання алкоголю ви відчуваєте біль в шлунку і нудоту, не поспішайте звинувачувати в цьому піцу. Спиртне збільшує кислотність шлунка, тим самим дратуючи травний тракт. І коли ваш організм не в силах нормально розщеплювати алкоголь, травна система може вийти з ладу.

Джерело

Поділись


Новини партнерів