Старіння – це погіршення фізіологічних функцій в організмі людини, що пов’язано з рядом захворювань, таких як серцево-судинні хвороби, неврологічні захворювання, рак та інші порушення обміну речовин. Повідомлялося, що окислювальний стрес та запалення сприяють прогресуванню старіння. Тому варто включити в раціон продукти, які можуть допомогти перешкодити цьому процесу. Дослідження та експерти радять їсти більше імбиру та часнику, щоб збільшити тривалість життя, пише Жіночий світ з посиланням на Express.
У дослідженні, опублікованому в Sift Deck Research Page, було додатково вивчено антиоксидантні та протизапальні ефекти часнику та імбиру, а також їхній вплив на процес старіння.
У дослідженні зазначалося: “Попередні дослідження показують, що часник знижує артеріальний тиск, рівень холестерину, тригліцеридів та гомоцистеїну, зміцнює імунітет та зменшує окислювальний стрес і рівень запалення, що пов’язано з антивіковими механізмами”.
Наукові дані свідчать про те, що часник та імбир продемонстрували захисну дію проти окисного стресу, зменшуючи запалення та продовжуючи життя.
“Повідомляється, що часник та імбир містять багато біоактивних сполук, які мають антиоксидантну та протизапальну дію”.
Встановлено, що часник запобігає хронічним захворюванням, що супроводжують старіння, серцево-судинні захворювання, рак та хвороба Альцгеймера. Більше того, часник сприяє зниженню рівня холестерину, тригліцеридів та гомоцистеїну, а також зменшує окисний стрес та запалення.
Крім того, повідомлялося, що вживання часнику знижує кров’яний тиск, зміцнює імунітет та усуває втому.
Експерти у галузі охорони здоров’я припускають, що вживання часнику корисне для здоров’я, оскільки допомагає запобігти серйозним захворюванням та уповільнити старіння. Здоров’я кишечника також відіграє важливу роль у запобіганні загроз для здоров’я та збільшенні тривалості життя, і нові дослідження підкреслюють користь часнику для кишечника.
Часник містить велику кількість харчових волокон, що живлять корисні кишкові бактерії та зміцнює здоров’я кишечника, що в подальшому дозволяє збільшити тривалість життя.
Корінь імбиру часто використовується для приготування домашніх засобів від головного болю, нудоти, блювоти і застуди. Він має антиоксидантний, протимікробний, протизапальний та протираковий ефекти.
Існують докази того, що імбир допомагає запобігти нейродегенеративним захворюванням, хворобам серця, метаболічним порушенням, як ожиріння та діабет, а також респіраторним захворюванням.
У дослідженні, опублікованому в Національній медичній бібліотеці США, Національному інституті охорони здоров’я, було досліджено вплив імбиру на рівень ліпідів. 45 учасників дослідження вживали імбир, а ще 40 – плацебо. Середні зміни рівня тригліцеридів та холестерину в групі імбиру були значно вищими, ніж у групі плацебо.