Занадто часті зміни погоди негативно позначаються практично на будь-якій людині. Особливо це стосується тих, хто метеочутливий. Але з цією проблемою можна легко впорається, якщо знати, що потрібно робити в таких випадках.
При будь-яких відхиленнях варто проконсультуватися з фахівцем, адже високий або низький тиск нерідко є передвісником куди більш серйозних проблем зі здоров’ям.
Детальну консультацію про те, що потрібно робити в таких випадках дала лікар Вікторія Савицька.
Гіпотонія найчастіше виникає через «збій» апарату, який контролює судинний тонус. Знижений тиск також може бути наслідком перенесених інфекцій, авітамінозу, ну а оскільки судини при цьому явно нездорові, в зрілому віці він нерідко змінюється гіпертонією і людям доводиться «боротися» тепер уже з високим тиском.
При цьому найбільшу небезпеку становлять ситуації, коли тиск різко скаче від найнижчого до найвищого і навпаки. У цих випадках потрібно бути особливо уважним і стежити за своїм станом. При перших симптомах нездужання потрібно відразу ж звертатися за медичною допомогою. Не варто займатися самолікуванням.
На які симптоми потрібно звернути увагу в першу чергу:
- тяжкість в потилиці, яка супроводжується болем в голові;
- запаморочення;
- серце починає битися сильніше, пульс відчувається в скронях;
- легка нудота;
- можливий невеликий ниючий біль в області серця.
У такому стані потрібно негайно закінчити роботу і дати собі можливість відпочити. Можна випити розслабляючий чай. Ні в якому разі не можна самостійно приймати сильнодіючі речовини. Їх може призначити тільки лікар. Якщо стан здоров’я не поліпшується протягом декількох годин, то краще звернутися за допомогою до лікарні.